Мілан — Сассуоло — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 20:56 30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Сассуоло — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Сассуоло (Італія).

Милан - Сассуоло - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Сассуоло - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Мілан (Італія) — Сассуоло (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Пулішич (59)

Предупредження: Кастільєхо (88)

Огляд матчу Мілан — Сассуоло:

У напруженій боротьбі між «Міланом» і «Сассуоло» на легендарному «Стадіо Джузеппе Меацца» «россонері» здобули перемогу з рахунком 1:0 у запеклому поєдинку Серії А. На початку матчу обидві команди продемонстрували виняткову майстерність в обороні, і до перерви рахунок так і залишився рівним — 0:0. Однак було очевидно, що і «Мілан», і «Сассуоло» сповнені рішучості вийти з глухого кута і взяти всі три очки. Другий тайм став переломним моментом у грі, коли «Мілан» продемонстрував свою майстерність в атаці. На 46-й хвилині «Сассуоло» здійснив першу заміну: М. Ерлік був замінений на Р. Трессольді в спробі перебудувати команду і протистояти тиску «Мілана». Переломний момент настав на 59-й хвилині, коли К. Пулішич, гравець «Мілана», вразив ворота суперника, чим розлютив глядачів. Гол Пулішича виявився переможним і забезпечив «россонері» надважливу перемогу. Не бажаючи задовольнятися малою перевагою, «Мілан» вніс свої тактичні зміни. На 63-й хвилині І. Беннасера було замінено на Ю. Адлі, що дало змогу команді отримати свіжі сили і привнести нову енергію в гру півзахисту. За цією заміною швидко послідувала ще одна — О. Жиру замінив Л. Йовіча, намагаючись ще більше посилити атакувальні можливості «Мілана». На 65-й хвилині «Сассуоло», вирішивши домогтися успіху, також зробив заміну, випустивши Н. Байрамі замість К. Вольпато.

Обидві команди прекрасно розуміли, що гра може повернутися в будь-який бік, що призвело до захопливої боротьби в заключній третині поля. У міру того як час минав, обидві сторони продовжували робити стратегічні заміни, щоб вплинути на результат гри. На 70-й хвилині «Сассуоло» замінив Д. Берарді на С. Кастільєхо, сподіваючись додати більше креативу та вогневої потужності у свою передню лінію. На 74-й хвилині замість К. Зеролі вийшов Р. Лофтус-Чик. На 81-й хвилині, коли гра сягнула свого апогею, «Мілан» зробив четверту заміну, обравши Р. Леао замість С. Чуквуезе. Хвилиною пізніше С. Кьяєр був замінений на Я. Сіміча, оскільки «россонері» намагалися зберегти свою перевагу. На 88-й хвилині гравець «Сассуоло» С. Кастільєхо отримав жовту картку за необережний удар, що ще більше підігріло рішучість «Мілана» втримати свою невелику перевагу. На 89-й хвилині А. Лор’єнте замінив С. Мулаттьєрі, а К. Торстведт вийшов замість Е. К. Сеїде. У підсумку рішуча оборона «Мілана» вистояла, забезпечивши перемогу в напруженому поєдинку із «Сассуоло». Перемога «россонері» з рахунком 1:0 продемонструвала їхню здатність протистояти шторму і використовувати свої можливості в атаці, ще більше зміцнивши свої позиції в турнірній таблиці Серії А. Завдяки тому, що обидві команди продемонстрували свою відданість і пристрасть до красивої гри, цей матч, безсумнівно, запам’ятається як напружена зустріч, наповнена хвилюванням і рішучістю від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Мілан, Сассуоло — Фіорентина.