Фулгем — Арсенал — 2:1. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-31 17:58 31 грудня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Арсенал — 2:1. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

31 грудня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Арсенал (Лондон).

Фулхэм - Арсенал - 2:1. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Арсенал - 2:1. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 20-й тур

Фулгем (Англія) — Арсенал (Лондон) — 2:1 (1:1)
Голи: R. Jimenez (29), Боббі Рід (60) — Б. Сака (5)

Предупредження: Керні (65), Келвін Бессі (77)

Огляд матчу Фулгем — Арсенал:

Фулгем здобув перемогу над Арсеналом у захопливому матчі Прем’єр-ліги У довгоочікуваному поєдинку Прем’єр-ліги Фулгем здобув перемогу над Арсеналом із рахунком 2:1 на чарівному стадіоні «Крейвен Коттедж». Матч подарував глядачам адреналін, адже обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували сильний атакувальний настрій, що призвело до напруженої боротьби за володіння м’ячем. Букайо Сака з «Арсеналу» залишив незабутній слід у грі, забивши гол на 5-й хвилині та забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак господарі поля, «Фулгем», швидко відповіли на це, коли на 29-й хвилині Рауль Хіменес знайшов свій ритм і зрівняв рахунок. Рахунок 1:1 у перерві змусив уболівальників застигнути на місці, з нетерпінням чекаючи, що ж буде в другому таймі. Намагаючись переломити хід матчу на свою користь, «Арсенал» вирішив зробити заміну на 46-й хвилині, випустивши Якуба Ківіора замість Такехіро Томіясу. Незважаючи на цей тактичний хід, «Фулхем» продовжував демонструвати свою рішучість, і на 60-й хвилині Боббі Де Кордова-Рід забив приголомшливий гол, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. По ходу матчу ставало все більш очевидно, що обидві команди готові викластися на полі на повну.

Почуття терміновості нависло над «Арсеналом», що призвело до двох швидких замін на 68-й хвилині. Габріель Мартінеллі та Бен Вайт вийшли на заміну замість Леандро Троссарда та Габріеля Жезуса відповідно. Однак ці зміни не принесли полегшення «Арсеналу». Намагаючись зберегти контроль над грою, «Фулгем» також зробив заміни. Алекс Івобі замінив Андре Перейру на 72-й хвилині, додавши свіжих сил в атакувальну лінію. Матч продовжував проходити в запеклій боротьбі, напруга в грі була високою. На 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фулгема» Теренс Кейрні, а потім Чінеду Бассі з «Фулгема» і Вільям Саліба з «Арсеналу» на 77-й і 87-й хвилинах відповідно. У міру того як час добігав кінця, обидві команди вели напружену боротьбу за перемогу. Однак саме «Фулгем» вийшов тріумфатором, а серія швидких замін на 80-й і 90-й хвилинах лише зміцнила їхню перевагу. На 80-й хвилині Вілліан та Ісаак Діоп замінили Боббі Де Кордова-Ріда та Гарві Вілсона, а Том Кейрні вийшов замість Гаррісона Ріда на останніх хвилинах матчу. Пролунав фінальний свисток, і «Фулгем» відсвяткував важку перемогу над «Арсеналом». Цей матч став свідченням суперництва та майстерності, притаманних Прем’єр-лізі. Вболівальники побачили захоплююче видовище: «Фулгем» і «Арсенал» билися на стадіоні «Крейвен Коттедж».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Фулхем, Арсенал — Кр-л Пелас.