Ліверпуль — Ньюкасл — 4:2. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-01 23:59 1 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Ньюкасл — 4:2. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

1 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Ливерпуль - Ньюкасл - 4:2. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Ньюкасл - 4:2. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 20-й тур

Ліверпуль (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 4:2 (0:0)
Голи: Мохамед Салах (49), К. Джонс (74), Гакпо (78), Мохамед Салах (86) — Ісак (54), Ботман (81)

Попередження: Бруно Гімарайнш (28), Діас (45), L. Miley (45+2), Трент Александр-Арнольд (45+5), Ендо (65), Джоелінтон (66), M. Дубравка (84), Лонгстафф (89)

Огляд матчу Ліверпуль — Ньюкасл:

«Ліверпуль» здобув перемогу над «Ньюкаслом» із рахунком 4:2 у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на «Анфілді» У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» воював із «Ньюкаслом» у захопливій зустрічі, в якій обидві команди продемонстрували фантастичний футбол. Перший тайм пройшов без голів, але друга половина перетворилася на свято гола, і «Ліверпуль» у підсумку здобув оглушливу перемогу з рахунком 4:2. Перша половина гри подарувала багато емоцій, незважаючи на відсутність голів. «Ліверпуль» був близький до того, щоб вийти з глухого кута на 18-й хвилині, коли Л. Діас переправив м’яч у сітку, але гол було скасовано через порушення офсайду. Через кілька хвилин у ворота «Ліверпуля» було призначено пенальті, але М. Салах не зміг його реалізувати, і рахунок залишився незмінним. На 28-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» Б. Гімараєш, що додало грі гостроти. На 36-й хвилині гол гостей також було скасовано через положення «поза грою» у Д. Берна. Перший тайм добіг кінця, і обидві команди отримали жовті картки: Л. Діас і Л. Майлі були попереджені за «Ліверпуль» і «Ньюкасл» відповідно.

Другий тайм розпочався для «Ліверпуля» із захопливого початку на 49-й хвилині, коли М. Салах нарешті влучив у площину воріт, вивівши свою команду вперед. Однак «Ньюкасл» швидко відповів рівним рахунком на 54-й хвилині, завдяки голу А. Ісака. На 64-й хвилині «Ліверпуль» здійснив низку замін, випустивши на поле Д. Нуньєса, Діого Жоту та К. Гакпо. Ці зміни додали господарям свіжих сил, і вони скористалися цим. На 74-й хвилині К. Джонс забив другий гол «Ліверпуля», збільшивши свою перевагу, а лише за чотири хвилини К. Гакпо ще більше збільшив розрив у рахунку, забивши третій гол «Ліверпуля», залишивши оборону «Ньюкасла» в замішанні. Однак гості продемонстрували свій бойовий дух, відігравшись на 81-й хвилині завдяки голу С. Ботмана. На 86-й хвилині у ворота «Ліверпуля» було призначено пенальті, і М. Салах отримав можливість оформити дубль. Він упевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу 4:2. На останніх хвилинах гри жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» С. Лонгстафф, що ще більше посилило їхнє розчарування. Обидві команди демонстрували величезну рішучість протягом усього матчу, і в підсумку «Ліверпуль» став заслуженим переможцем, здобувши вражаючу перемогу над «Ньюкаслом» з рахунком 4:2. Матч на «Анфілді» став неймовірним видовищем для вболівальників, продемонструвавши азарт і конкурентоспроможність Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Ліверпуль, Ньюкасл — Ман.Сіті.