Хетафе — Райо Вальєкано — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-02 19:55 2 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Райо Вальєкано — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Хетафе - Райо Вальекано - 0:2. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Райо Вальекано - 0:2. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Хетафе (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:2 (0:1)
Голи: Серхіо Камелло (45+1), Серхіо Камелло (47)

Попередження: Альфонсо Еспіно (4), Джене (19), J. Латаса (23), Перес (38), J. Латаса (40), Мата (54), Даміан Суарес (69)

Огляд матчу Гетафе — Райо Вальєкано:

У напруженому поєдинку між командами «Гетафе» і «Райо Вальєкано» в Ла Лізі перемогу здобув «Райо Вальєкано» з рахунком 2:0. Матч проходив на стадіоні Estádio Cívitas Metropolitano, де обидві команди боролися за три очки. У першій половині гри «Райо Вальєкано» вирвався вперед, забивши гол на останніх хвилинах. На 45-й хвилині С. Камело забив гол, забезпечивши «Райо Вальєкано» вирішальну перевагу перед перервою. Матч ряснів безліччю жовтих карток, демонструючи інтенсивність і суперництво обох команд. А. Еспіно з «Райо Вальєкано» і Джене з «Гетафе» отримали жовті картки на 4-й і 19-й хвилинах відповідно. По ходу гри Х. Латаса з «Гетафе» також отримав жовту картку на 23-й хвилині, а потім К. Перес із «Райо Вальєкано» на 38-й хвилині. Однак на 40-й хвилині Дж. Латаса з «Гетафе» отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та залишило «Гетафе» вдесятьох на полі. Розпочався другий тайм, і «Райо Вальєкано» продовжив домінувати. На 47-й хвилині С. Камело знову вразив ворота суперника, збільшивши перевагу «Райо Вальєкано» до 2:0. Становище «Гетафе» ставало дедалі гіршим і гіршим, коли на 50-й хвилині червону картку отримав М. Грінвуд, і на полі залишилося всього дев’ять гравців.

«Гетафе» спробував перегрупуватися і відігратися, зробивши кілька замін, щоб освіжити склад. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Райо Вальєкано» продемонстрував надійний захист, позбавивши «Гетафе» шансів на повернення. Незважаючи на всі зусилля «Гетафе», їхні надії були зруйновані, коли Д. Суарес отримав другу жовту картку на 70-й хвилині, що призвело до червоної картки і залишило на полі лише вісім гравців. Скориставшись ситуацією, «Райо Вальєкано» використав свою чисельну перевагу. Надалі обидві команди провели заміни, намагаючись змінити результат гри. Жовті картки продовжували лунати: О. Альдерете з «Гетафе» отримав одну на 82-й хвилині, а П. Сісса з «Райо Вальєкано» — на 90-й. Коли пролунав фінальний свисток, «Райо Вальєкано» святкував заслужену перемогу з рахунком 2:0. Їхня сильна гра, поряд із дисциплінарними порушеннями «Гетафе», стала вирішальним фактором у грі. Матч між «Гетафе» і «Райо Вальєкано» в Ла Лізі, безумовно, став напруженим і насиченим видовищем для футбольних уболівальників. Два голи, безліч жовтих і червоних карток, безліч замін — ця гра запам’ятається своїм драматизмом і азартом. «Райо Вальєкано» продемонстрував свої здібності та здобув вражаючу перемогу, а «Гетафе» доведеться перегрупуватися та повернутися сильнішим у своїх майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гетафе — Реал, Атлетіко — Райо Вальєкано.