Реал С-дад — Алавес — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-02 22:18 2 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Алавес — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Алавес (Іспанія).

Реал С-дад - Алавес - 1:1. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Алавес - 1:1. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Алавес (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Мартін Субіменді (90+6) — L. Rioja (76)

Попередження: Ігор Зубельдія (45+2), A. Реббах (50), Samu (59), Траоре (74), A. Sivera (89), Kike García (90+3)

Огляд матчу Реал С-дад — Алавес:

У напруженому і напруженому матчі «Реал Сосьєдад» і «Алавес» зіграли внічию 1:1 у Ла Лізі на легендарній арені «Реалі». Обидві команди відчайдушно потребували перемоги, кожен момент був наповнений напругою і хвилюванням, що зробило матч цікавим видовищем для вболівальників. Перший тайм почався з того, що обидві команди проявили стійкість в обороні, намагаючись заволодіти перевагою. Незважаючи на кілька нагод, жодна зі сторін так і не змогла вийти з глухого кута, внаслідок чого рахунок у перерві виявився безгольовим. Надії «Реал Сосьєдада» були серйозно підірвані на 36-й хвилині, коли воротар А. Реміро отримав червону картку. Це призвело до того, що господарям довелося перебудовуватися і переглядати свою стратегію. «Реал Сосьєдад» не став витрачати час на внесення змін, випустивши Андре Сілву замість У. Марреро всього через три хвилини після червоної картки. Заміна додала команді свіжих сил, подарувавши вболівальникам проблиск надії. Однак перед самим кінцем першого тайму І. Зубелдіа отримав жовту картку. У другому таймі «Алавес» також провів ротацію гравців, випустивши А. Бланко замість К. Вісенте і А. Реббаха замість К. Гарсії, обидва на 57-й хвилині. З оновленим складом «Алавес» спробував використати свою чисельну перевагу.

Однак інтенсивність матчу призвела до збільшення кількості фолів: жовті картки отримали С. Омородіон, А. Сівера з «Алавеса» та Х. Траоре з «Реал Сосьєдаду». Перелом настав на 76-й хвилині, коли «Алавесу» було призначено пенальті. Л. Ріоха бездоганно реалізував пенальті, подарувавши своїй команді дорогоцінну перевагу. «Реал Сосьєдад» випустив Б. Мендеса замість У. Садіка, сподіваючись на пізній еквалайзер. Зусилля окупилися, коли М. Зубіменді на 90-й хвилині знайшов крапку в сітці воріт, продовживши матч до захопливого фіналу. У міру наростання напруги обидві команди зробили нові зміни: «Реал Сосьєдад» випустив М. Оярсабаля замість А. Барренексеа, а К. Тірні замість А. Муньйоса на останніх хвилинах. Алавес" також замінив Л. Ріоху на X. Алкаїна на 90-й хвилині. Щойно стало здаватися, що матч так і закінчиться внічию, «Реал Сосьєдад» завдав приголомшливого удару на останній хвилині основного часу. Гол М. Зубіменді викликав бурхливі веселощі серед уболівальників господарів і врятував для команди цінне очко. У підсумку, незважаючи на напружену боротьбу, численні картки та заміни, «Реал Сосьєдад» і «Алавес» поділили трофеї внічию 1:1. Обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і рішучість протягом усього матчу, залишивши глядачів в очікуванні ще більш захоплюючого футболу в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Реал С-дад, Севілья — Алавес.