Торіно — Наполі — 3:0. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-07 17:55 7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Наполі — 3:0. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Наполі (Неаполь).

Торино - Наполи - 3:0. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Наполи - 3:0. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Торіно (Турин) — Наполі (Неаполь) — 3:0 (1:0)
Голи: Санабрія (43), Влашич (52), Алессандро Буонджорно (66)

Предупредження: Зелінські (37), Хуан Хесус (62)

Огляд матчу Торіно — Наполі:

У нещодавньому матчі Серії А між «Торіно» та «Наполі» на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» господарі поля здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0. Незважаючи на конкурентний перший тайм, який закінчився з рахунком 1:0, «Наполі» не зміг знайти свою точку опори в другому таймі, оскільки «Торіно» продовжував домінувати в грі. Початок матчу ознаменувався атаками обох команд, але саме Пьотр Зелінські з «Наполі» опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку на 37-й хвилині. Торіно скористався цим моментом, вирвавшись уперед незадовго до перерви: Антоніо Санабрія забив чудовий гол на 43-й хвилині, вивівши свою команду в лідери. Другий тайм розпочався на користь Торіно: на 46-й хвилині Зелінські був замінений на П’єтро Маццоккі. Однак надії «Наполі» ще більше похитнулися, коли лише через чотири хвилини Маццоккі отримав червону картку, залишивши «Наполі» в меншості до кінця матчу. Торіно не став гаяти часу, скориставшись своєю чисельною перевагою. Лише за дві хвилини після червоної картки Нікола Влашич вразив ворота «Наполі», збільшивши перевагу «Торіно» до 2:0. У матчі продовжилися заміни у складах обох команд: на 59-й хвилині «Наполі» випустив Маріо Руї замість Адама Зербіна, а потім Джованні Распадорі замінив Джованні Сімеоне.

У міру розвитку гри проблеми «Наполі» посилювалися, і вони отримали ще одну жовту картку: на 62-й хвилині Хуан Жезус був попереджений. Торіно знову скористався цією можливістю, і на 66-й хвилині Адам Буонджорно забив гол, збільшивши свою перевагу до 3:0. Обидві команди зробили додаткові заміни, намагаючись переломити хід матчу. Маттео Політано з «Наполі» був замінений на Єнса Ліндстрема на 68-й хвилині, але вони не змогли істотно вплинути на рахунок. Торіно також зробив стратегічні зміни, замінивши Даніеле Сапату на Паоло Пеллегрі, а Кофі Джіджі на Сергія Сазонова на 76-й хвилині. Заключні хвилини гри ознаменувалися шквалом замін з боку обох команд. На 77-й хвилині «Наполі» випустив Єнса Каюсте замість Джанмарії Гаетано, а на 90-й хвилині «Торіно» замінив Ніколу Влашича на Янна Карамоха. В останні хвилини матчу «Торіно» зробив ще три заміни: Йосип Іліч, Густавс Гінеітіс і Антоніо Санабрія вийшли замість Денніса Сека, завершивши перемогу «Торіно». Ця переконлива перемога 3:0 над «Наполі» продемонструвала домінування «Торіно» протягом усієї гри. Незважаючи на конкурентний початок, червона картка «Наполі» вплинула на їхню спроможність відіграти відставання в рахунку, залишивши «Торіно» під повним контролем. Цією перемогою «Торіно» довів свою здатність протистояти провідним командам Серії А, задавши позитивний тон майбутнім матчам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Торіно, Наполі — Салернітана.