Удінезе — Лаціо — 1:2. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-07 17:59 7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Лаціо — 1:2. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Лаціо (Рим).

Удинезе - Лацио - 1:2. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Лацио - 1:2. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Удінезе (Італія) — Лаціо (Рим) — 1:2 (0:1)
Голи: Воллес (59) — Luca Pellegrini (12), Весіно (76)

Попередження: T. Крістенсен (10), M. Пайєро (35), Масіна (38), Камада (40), J. Феррейра (44), Mario Gila Fuentes (46), Luca Pellegrini (58)

Огляд матчу Удінезе — Лаціо:

У напруженому матчі Серії А на стадіоні Bluenergy Stadium «Удінезе» зустрівся з «Лаціо». Обидві команди чинили сильний опір, але саме «Лаціо» здобув перемогу з рахунком 2:1. Перша половина матчу розпочалася з кількох гострих моментів, коли обидві команди намагалися встановити контроль над ситуацією. Однак саме «Лаціо» взяв гору на 12-й хвилині, коли Л. Пеллегріні ударом головою вивів свою команду вперед. «Удінезе» спробував відповісти, але наштовхнувся на опір надійної оборони «Лаціо». У першому таймі також сталася гостра перепалка, кілька гравців отримали жовті картки. Т. Крістенсен з «Удінезе» отримав жовту картку на 10-й хвилині, а М. Пайєро та А. Масіна — на 35-й та 38-й хвилинах відповідно. Д. Камада з «Лаціо» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 40-й хвилині, а Ж. Феррейра з «Удінезе» — на 44-й. У перерві рахунок став 0:1 на користь «Лаціо», але «Удінезе» не відступав. Другий тайм розпочався зі шквалу замін: на 46-й хвилині «Лаціо» випустив на поле Г. Ісаксена і Феліпе Андерсона, а «Удінезе» замінив А. Масіну на Х. Камару. Рішучість «Удінезе» принесла свої плоди на 59-й хвилині, коли Валасе зрівняв рахунок і подарував своїй команді нову надію.

Однак «Лаціо» швидко повернув собі контроль над грою та продемонстрував свою майстерність в атаці. На 76-й хвилині М. Вечіно забив за «Лаціо», знову вивівши їх уперед. Під кінець матчу обидві команди зробили заміни, намагаючись закріпити свої позиції. На 67-й хвилині «Удінезе» випустив Л. Лукку та І. Успіха, а на 68-й хвилині «Лаціо» зробив ще дві заміни, замінивши Л. Пеллегріні на М. Лаццарі, а Д. Камада на М. Дзаккані. На 75-й хвилині «Удінезе» зробив останню заміну, випустивши Ф. Ебоселе замість К. Ехізібуе. Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Лаціо», який впродовж усієї гри демонстрував свою силу та стійкість. Однак обидві команди продемонстрували гідну футбольну майстерність і рішучість, забезпечивши глядачам захопливий матч. На 90-й хвилині, коли пролунав фінальний свисток, гравець «Удінезе» Н. Перес отримав жовту картку, що ще більше загострило атмосферу на полі. Незважаючи на те що «Удінезе», можливо, зазнав невдачі в цьому матчі, їхня гра була багатообіцяючою, і вони напевно захочуть відігратися в наступних матчах. Загалом матч «Удінезе» — «Лаціо» став напруженою битвою між двома досвідченими командами Серії А. Завдяки голам, замінам і великій кількості жовтих карток матч тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Удінезе, Лаціо — Лечче.