Мудрика визнано найкращим гравцем 1/4 фіналу Кубка англійської Ліги (ФОТО)

2024-01-08 23:14 Українського півзахисника лондонського «Челсі» Михайла Мудрика визнано найкращим гравцем чвертьфінальних матчів Кубка англійської Ліги і він ... Мудрика визнано найкращим гравцем 1/4 фіналу Кубка англійської Ліги (ФОТО)

Українського півзахисника лондонського «Челсі» Михайла Мудрика визнано найкращим гравцем чвертьфінальних матчів Кубка англійської Ліги і він отримав відповідний приз.

Михайло Мудрик із призом найкращому гравцеві 1/4 фіналу Кубка англійської Ліги

Нагадаємо, у поєдинку 1/4 фіналу турніру «Челсі» — «Ньюкасл» (1:1, за пенальті — 4:2) українець спочатку зрівняв рахунок у компенсований час другого тайму, перевівши тим самим боротьбу в овертайм, а потім реалізував свій удар у післяматчевій серії пенальті.

Додамо, що це перший індивідуальний приз для Мудрика з часу його переходу в «Челсі».