Марсель — Страсбур — 1:1. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-12 23:56 12 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Страсбур — 1:1. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

12 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Страсбур (Франція).

Марсель - Страсбур - 1:1. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Страсбур - 1:1. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Марсель (Франція) — Страсбур (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: Жиго (2) — J. Себас (90+1)

Попередження: A. Meite (34), M. Senaya (77), B. Надір (84), Ісмаель Дукур (90+6), Жиго (90+6)

Огляд матчу Марсель — Страсбур:

У нещодавньому матчі Ліги 1, що відбувся на легендарному стадіоні «Оранж Велодром», «Марсель» зіграв зі «Страсбуром». Довгоочікуваний поєдинок завершився внічию 1:1, і обидві команди виклалися на повну, щоб домогтися перемоги. Перший тайм почався з ударного початку: марселець С. Гіго забив гол лише за дві хвилини до кінця зустрічі. Перший гол дозволив «Марселю» заволодіти перевагою в рахунку, оскільки команда володіла м’ячем і створила кілька гольових моментів. З іншого боку, «Страсбур» намагався знайти свій ритм і не міг пробити оборону «Марселя». По ходу гри напруга зростала, що призвело до вилучення гравців обох команд. На 34-й хвилині А. Мейте, гравець «Марселя», отримав жовту картку, підкресливши напружений характер поєдинку. «Страсбург», вирішивши відігратися, зробив ранню заміну на 64-й хвилині. К. Гамейро був замінений на М. С. Діона, що додало атаці нової енергії. Марсель також вирішив зробити заміну на 73-й хвилині, випустивши Г. Кондогбіа замість Ж. Онани. Обидві команди намагалися вийти з глухого кута: «Марсель» прагнув збільшити свою перевагу, а «Страсбур» — зрівняти рахунок. На 77-й хвилині гравець «Страсбура» М. Сенайя отримав жовту картку за фол, що ще більше загострило гру.

На 79-й хвилині «Страсбур» зробив дві заміни поспіль: Анджело замінив Ж. Себаса, а М. Сенайя — І. Дукуре. Ці заміни вдихнули нове життя в ігровий план «Страсбура», який невпинно атакував оборону «Марселя» в пошуках еквалайзера. Коли час підійшов до останніх хвилин гри, напруга досягла точки кипіння. На 84-й хвилині гравець «Марселя» Б. Надір отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. Намагаючись забезпечити перемогу, «Марсель» замінив Надіра на 90-й хвилині на Н. Майока-Тіку. Однак в останні хвилини гри «Страсбур» сміявся до останнього. На 90-й хвилині Ж. Себас забив гол, розлютивши своїх уболівальників. Рівняння приголомшило «Марсель», який не зміг відповісти до фінального свистка. Напруга матчу стала очевидною, коли обидві команди отримали додаткові жовті картки на 90-й хвилині. І. Дукуре був вилучений за гру «Страсбура», а марселець С. Жиго також опинився в суддівському блокноті. У підсумку матч закінчився внічию 1:1, і жодна з команд не змогла здобути перемогу. «Марсель» шкодуватиме про втрачені можливості збільшити перевагу в першому таймі, а «Страсбур» буде радий пізньому еквалайзеру. Ця захоплива зустріч у Лізі 1 продемонструвала конкурентоспроможність і майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Монако, Клермон — Страсбур.