Севілья — Алавес — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 00:02 12 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Алавес — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

12 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Севилья - Алавес - 2:3. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Алавес - 2:3. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Севілья (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 2:3 (0:2)
Голи: Мір (70), Окампос (81) — N. Tenaglia (26), Kike García (40), R. Duarte (90)

Попередження: R. Marin (23), Сумаре (50), Маркао (59), Навас (64), М. Діас (74), C. Benavidez (81)

Огляд матчу Севілья — Алавес:

У захопливому матчі Ла Ліги «Севілья» приймала «Алавес» на легендарному стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан». Матч виявився захоплюючим для обох команд, і в підсумку «Алавес» здобув перемогу з рахунком 3:2. Гра була наповнена драматизмом, хвилюванням і яскравими індивідуальними виступами. «Алавес» жваво розпочав матч, вирвавшись уперед на 26-й хвилині завдяки голу Н. Тенаглії. Гості продовжували домінувати, збільшивши свою перевагу незадовго до перерви завдяки голу К. Гарсії на 40-й хвилині. Оборона «Севільї» насилу стримувала атаки «Алавеса», і рахунок у перерві став 0:2 на користь гостей. У другому таймі «Севільї» належало подолати гору, щоб врятувати хоч щось із цієї гри. Однак господарям ніяк не вдавалося знайти свій ритм, і на 50-й хвилині Б. Сумаре отримав жовту картку. Менеджер Хулен Лопетегі вирішив здригнутися і зробив низку замін, щоб підвищити шанси своєї команди. На 55-й хвилині І. Ромеро Берналь замінив М. Діаса, надавши свіжих сил півзахисту «Севільї». Через хвилину ще одна заміна — І. Ракітіч вийшов замість Д. Соу. «Севілья» відчайдушно потребувала перелому, і він, нарешті, стався на 70-й хвилині, коли Р. Мір влучив у сітку воріт, зародивши надію на повернення. Однак «Алавес» не став відсиджуватися в обороні й рішуче захищався, припиняючи спроби «Севільї» зрівняти рахунок. Гра ставала дедалі спекотнішою та напруженішою, що призвело до численних жовтих карток для обох команд.

Маркао та Х. Навас отримали попередження на 59-й та 64-й хвилинах відповідно за «Севілью», а Р. Дуарте — на 81-й хвилині за «Алавес». Завзятість «Севільї» принесла свої плоди, коли на 81-й хвилині було призначено пенальті. Л. Окампос вийшов уперед і спокійно реалізував пенальті, скоротивши відставання до одного м’яча. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, обидві команди кинули всі сили на пошуки вирішального голу. Жорстокий поворот долі для «Севільї» — «Алавес» завдав убивчого удару на останній хвилині основного часу. Р. Дуарте, скориставшись помилкою в обороні, забив свій другий гол у грі, забезпечивши «Алавесу» перемогу з рахунком 3:2. Вболівальники «Севільї» залишилися розчаровані, а вболівальники «Алавеса» святкували важку виїзну перемогу. Матч продемонстрував непередбачуваність і азарт, які роблять Ла Лігу однією з найбільш видовищних ліг у світі. Це була гра, наповнена моментами, які варто пережити: від ранньої переваги «Алавеса» до доблесної відсічі «Севільї». Попри поразку, «Севілья» може з упевненістю заявити про себе в другому таймі. У наступних матчах вони прагнутимуть розвинути цю гру та виправити свої помилки в обороні. З іншого боку, «Алавес» насолоджуватиметься перемогою і використовуватиме її як платформу для того, щоб піднятися вгору по турнірній таблиці Ла Ліги. Загалом, матч «Севілья» — «Алавес» став захопливим видовищем, яке змусило вболівальників бути на краю своїх місць. Воно продемонструвало драматизм і пристрасть, які роблять футбол красивою грою, яку ми всі любимо.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Севілья, Алавес — Кадіс.