Челсі — Фулгем — 1:0. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 16:31 13 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Фулгем — 1:0. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Фулхем (Англія).

Челси - Фулхэм - 1:0. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Фулхэм - 1:0. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 21-й тур

Челсі (Лондон) — Фулхем (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Палмер (45+4)

Попередження: Мало смаку (38), Вілсон (49), Фернандес (58), Дісасі (75), Т. Сілва (79), Палмер (80)

Огляд матчу Челсі — Фулгем:

«Челсі» здобув перемогу над «Фулгемом» у напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Стемфорд Брідж» із рахунком 1:0. Обидві команди демонстрували дух суперництва протягом усієї гри, але саме «Челсі» здобув перемогу на очах у рідної публіки. Перший тайм розпочався з того, що «Челсі» домінував у володінні м’ячем і створив кілька гольових нагод. На 38-й хвилині гравець «Челсі» М. Густо отримав жовту картку за грубу атаку на гравця «Фулхема». Це підкреслило фізичний характер матчу, обидві команди прагнули показати свою присутність. Незадовго до перерви «Челсі» було призначено пенальті на 45-й хвилині. К. Палмер вийшов уперед і спокійно реалізував пенальті, забезпечивши «Челсі» вирішальну перевагу 1:0. Гол надав грі більше енергії, і «Фулгем» відповів на нього з більшою рішучістю. Розчарування «Фулхема» почало проявлятися в перші хвилини другого тайму: на 49-й хвилині Х. Вілсон отримав жовту картку. Вілсон отримав жовту картку за необдуманий виклик. «Челсі», навпаки, продовжував іти вперед, демонструючи свою технічну перевагу. На 58-й хвилині Е. Фернандеса вилучили за несвоєчасний виклик, що ще більше загострило обстановку в матчі. Обидві команди здавалися рівними, жодна з них не хотіла поступатися жодною п’ядою.

На 64-й хвилині стався шквал замін: «Фулгем» замінив Х. Вілсона на Б. Де Кордова-Рейда, а К. Тете звільнив місце для Т. Кастаньї. У відповідь «Челсі» ввів у гру А. Брожу замість Н. Мадуеке, надавши свіжі сили для збереження своєї переваги. По ходу гри напруга наростала, і вилучення стали частішими. На 75-й хвилині А. Дісасі з «Челсі» отримав жовту картку, а на 77-й хвилині Р. Стерлінг вийшов замість Б. Чілуелла. На 79-й і 80-й хвилинах Т. Сілва і К. Палмер із «Челсі» отримали жовті картки відповідно, оскільки обидві команди відчайдушно боролися за перевагу. На 82-й хвилині «Фулгем» зробив дві заміни: Дж. Палхінья замінив С. Лукіча, а А. Перейра вийшов замість Родріго Муніса. «Челсі» відповів двома пізніми замінами на 90-й хвилині: К. Палмер замінив К. Палмер замінив К. Чуквуемека, а М. Густо був замінений на А. Гілкріста. Ці зміни були спрямовані на зміцнення півзахисту і збереження невеликої переваги. Коли пролунав фінальний свисток, «Челсі» здобув перемогу з рахунком 1:0. Цей матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги: на «Стемфорд Брідж» розгорнулася напружена боротьба між сусідніми клубами. І «Челсі», і «Фулгем» продемонстрували майстерність, рішучість і бажання перемогти. Зрештою саме здатність «Челсі» реалізувати пенальті та надійна оборона забезпечили три очки та викликали захоплення їхніх відданих уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Челсі, Фулгем — Евертон.