Наполі — Салернітана — 2:1. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 18:06 13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Салернітана — 2:1. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Салернітана (Італія).

Наполи - Салернитана - 2:1. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Салернитана - 2:1. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Наполі (Неаполь) — Салернітана (Італія) — 2:1 (1:1)
Голи: Маттео Політано (45+4), Амір Рахмані (90+6) — Кандрева (29)

Попередження: Єнс Кажюст (34), M. Legowski (43), Брадарич (90+5), Амір Рахмані (90+6), К. Кварацхелія (90+10)

Огляд матчу Наполі — Салернітана:

Тріумф Наполі над Салернітаною в напруженому поєдинку Серії А У захопливому поєдинку Серії А Наполі вдалося здобути важку перемогу над Салернітаною на легендарному Stadio Diego Armando Maradona. Захопливий матч закінчився з рахунком 1:1 у перерві та 2:1 в основний час, залишивши вболівальників у напрузі до фінального свистка. Салернітанці завдали першого удару на 29-й хвилині: півзахисник А. Кандрева влучив у сітку воріт і забезпечив своїй команді ранню перевагу. Однак відповідь «Наполі» була швидкою та рішучою. Перед самою перервою у ворота «Наполі» було призначено пенальті, який реалізував М. Політано, зрівнявши рахунок 1:1. У другому таймі обидві команди здійснили тактичні зміни і заміни, намагаючись взяти гору. Тренер «Наполі» вирішив ввести в гру свіжі сили на 56-й хвилині, коли Г. Гаетано замінив Г. Распадорі. Ця заміна надала нової енергії атаці «Наполі», поставивши оборону «Салернітани» в глухий кут. «Салернітана» також зробила заміни, сподіваючись врятувати позитивний результат. На 66-й хвилині М. Леговскі змінив Н. П’єроцці, а М. Політано був замінений на А. Зербіна. Зербіна. У міру того як час минав, напруга матчу досягла свого піку. «Наполі» продовжував іти вперед, бажаючи домогтися перемоги на своєму полі.

На 77-й хвилині Ж. Кахусте був замінений на Д. Демме, забезпечивши «Наполі» свіжим гравцем у півзахисті. Салернітана також зробив чергову заміну, випустивши на 84-й хвилині Н. Дьомбера замість Ф. Даніна. Дьомбера замість Ф. Данилюка. Ж. Самбія і Д. Бронн замінили Д. Брадарича і Сімі на 90-й хвилині в останній спробі змінити результат гри. Коли до кінця матчу залишалися лічені миті, «Наполі» вдалося знову опинитися у воротах. На 90-й хвилині захисник А. Ррахмані забив сенсаційний гол, оформивши перемогу «Наполі». Однак в останні хвилини матчу емоції були на межі: А. Ррахмані отримав жовту картку, а потім ще одне попередження отримав К. Кварацхелія з «Наполі». Матч продемонстрував суперництво та рішучість обох команд, ставши захоплюючим видовищем для вболівальників. Здатність «Наполі» відірватися від суперника та здобути перемогу свідчить про їхню стійкість та якість. Незважаючи на поразку, «Салернітана» відважно билася і демонструвала свій талант протягом усього матчу. Під час сезону Серії А і «Наполі», і «Салернітана» прагнутимуть розвинути цей виступ і продовжуватимуть досягати успіхів у своїх кампаніях. Пристрасна атмосфера на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» і захопливий футбол, безумовно, залишили незабутнє враження як на вболівальників, так і на гравців.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Наполі, Салернітана — Дженоа.