РБ Лейпциг — Айнтрахт — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 18:26 13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Айнтрахт — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

РБ Лейпциг - Айнтрахт - 0:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Айнтрахт - 0:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 17-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 0:1 (0:1)
Голи: Ансгар Кнауфф (7)

Предупредження: Джуніор Діна Ебімбе (41), H. Larsson (90+4)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Айнтрахт:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «Ред Булл Арена» зустрілися «РБ Лейпциг» і «Айнтрахт Франкфурт». Матч подарував багато подій, хоча рахунок на табло залишався незмінним протягом усієї гри. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Айнтрахта Франкфурт», і таким же він залишився і в основний час. Гра почалася з намірів обох команд, але на 7-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» здійснив прорив. А. Кнауфф ударом головою вивів свою команду вперед. Цей ранній удар надав матчу додаткового напруження, оскільки «РБ Лейпциг» був сповнений рішучості відігратися. По ходу першого тайму напруга наростала, що призвело до жовтої картки для Й. Діна Ебімбе з боку «Айнтрахта» на 41-й хвилині. Оборона гостей продемонструвала чудову гру, не давши «РБ Лейпциг» жодного шансу забити до перерви. Другий тайм почався з того, що «РБ Лейпциг» став активніше атакувати, намагаючись вирівняти становище.

Однак «Айнтрахт Франкфурт» зробив кілька грамотних замін, замінивши на 62-й хвилині С. Калайджича на Я. Калайджича на Я. Нганкама, щоб зміцнити свою перевагу. У відповідь «РБ Лейпциг» зробив свої власні зміни, замінивши Б. Сеско на Ю. Поульсена і К. Баумгартнера на Д. Ольмо на 68-й хвилині. Ольмо на 68-й хвилині. Обидві команди продовжили боротьбу на полі, але «Айнтрахт Франкфурт» вирішив провести тактичні зміни. На 72-й хвилині вони замінили Й. Діна Ебімбе на К. Якіча, а на 84-й хвилині — М. Гетце на Й. П. Гауге. «РБ Лейпциг» спробував переломити ситуацію, випустивши на поле М. Сімакана замість К. Лукеби та Б. Генріхса замість Е. Ельмаса в останні хвилини матчу в надії на пізній еквалайзер. Попри всі зусилля, жодній із команд не вдалося забити до кінця гри. Інтенсивність гри залишалася високою, що призвело до ще однієї жовтої картки, цього разу для гравця «Айнтрахта» Х. Ларссона на 90-й хвилині. У підсумку «Айнтрахт» утримав свою перевагу, здобувши важку перемогу над «РБ Лейпциг». Обидві команди продемонстрували виняткову майстерність і рішучість упродовж усього матчу, що зробило його захопливим для вболівальників, які зібралися на «Ред Булл Арені».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Байєр, Дармштадт — Айнтрахт.