Фрайбург — Уніон — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 18:27 13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Уніон — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Фрайбург - Унион - 0:0. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Унион - 0:0. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 17-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Бренден Ааронсон (50), Фредерік Роннов (90+5)

Огляд матчу Фрайбург — Уніон:

На стадіоні «Європа-Парк» відбувся захопливий матч Бундесліги між командами «Фрайбург» і «Уніон Берлін», що завершився безгольовою нічиєю. Незважаючи на відсутність голів, обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість протягом усієї гри. Перший тайм почався повільно, обидві команди перевіряли оборону одна одної. І у «Фрайбурга», і у берлінського «Уніона» було кілька шансів вийти з глухого кута, але сильна оборона обох команд зберегла рахунок 0:0. У другому таймі темп був узятий, і здавалося, що обидві команди прагнуть знайти той самий невловимий гол. На 50-й хвилині гравець «Уніон Берлін» Б. Ааронсон отримав жовту картку, показавши, наскільки гострим був матч. На 69-й хвилині «Уніон Берлін» зробив першу заміну, замінивши М. Кауфманна на К. Беренса. Беренса. Ця зміна додала нової енергії атаці гостей. Потім «Уніон Берлін» зробив ще дві заміни: Б. Ааронсон поступився місцем А. Шаферу, а Ж. Руссільона замінив Р. Госенс, усе на 69-й хвилині. Усвідомивши зростаючу загрозу, «Фрайбург» також зробив першу заміну на 83-й хвилині, замінивши Н. Вайсхаупта на Л. Холера.

Незабаром відбулася друга заміна господарів поля: В. Гріфо був замінений на М. Філіппа. На 88-й хвилині «Уніон Берлін» зробив четверту заміну, замінивши Я. Юрановіча на К. Тріммеля. Тим часом «Фрайбург» зробив останню заміну на 90-й хвилині: К. Волланд вийшов замість Л. Тусарта. В останні хвилини матчу настало розчарування, і на 90-й хвилині гравець берлінського «Уніона» Ф. Роннов отримав жовту картку. Незважаючи на пізню драму, включно з жовтими картками і замінами, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і рахунок так і залишився 0:0. Матч між «Фрайбургом» і берлінським «Уніоном» продемонстрував інтенсивність і конкурентність футболу Бундесліги. Обидві команди наполегливо боролися за перемогу, але в підсумку були змушені задовольнятися одним очком, здобутим з такими труднощами. Ця нічия підкреслила вражаючі оборонні дії обох команд і продемонструвала талант і глибину їхнього складу. Хоча жодна з команд не домоглася бажаної перемоги, цей матч став свідченням духу футбольної Бундесліги. І «Фрайбург», і «Уніон Берлін», безсумнівно, спиратимуться на цей результат і прагнутимуть до позитивних результатів у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Хоффенхайм, Майнц — Уніон.