Мальорка — Сельта — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 19:09 13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Сельта — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Сельта (Віго).

Мальорка - Сельта - 1:1. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Сельта - 1:1. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Мальорка (Іспанія) — Сельта (Віго) — 1:1 (1:1)
Голи: К. Ларін (43) — Аспас (10)

Попередження: К. Ларін (37), Джованні Гонсалес (45+2), Йорген Странд Ларсен (82), Пратс (88), Копете (89)

Огляд матчу Мальорка — Сельта:

Футбольний матч між командами «Мальорка» та «Сельта Віго» в рамках Ла Ліги завершився напруженою нічиєю 1:1 на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс». Обидві команди доклали чимало зусиль протягом усієї гри, але в підсумку були змушені задовольнятися лише часткою перемоги. Перший тайм розпочався з ударного початку: Яго Аспас із «Сельти Віго» забив гол на 10-й хвилині, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Захист «Мальорки» був захоплений зненацька, і Аспас скористався цією можливістю, забивши гол. Однак «Мальорка» не змусила себе довго чекати. На 43-й хвилині К. Ларін знайшов м’яч у сітці воріт «Мальорки», зрівнявши рахунок. Гол надав господарям такий необхідний імпульс і привніс у їхню гру рішучість. Що стосується дисциплінарних порушень, то в першому таймі обидві команди отримали жовті картки. На 37-й хвилині попередження отримав гравець «Мальорки» К. Ларін, а перед самим свистком на перерву — Г. Гонсалес. Гонсалес. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри.

На 46-й хвилині «Сельта Віго» випустила К. Переса замість М. Родрігеса, а на 65-й хвилині «Мальорка» замінила Саму Косту на С. Дардера. «Мальорка» продовжила атакувати, випустивши А. Санчеса замість А. Пратса і М. Морланеса замість О. Маскареля на 70-й хвилині. Сельта Віго також зробила заміну: на тій самій хвилині І. Аспас замінив А. Дувікаса. На 80-й хвилині «Мальорка» ввела в гру Т. Лато замість С. Ван Дер Гейдена, а Сельта Віго на тій самій хвилині ввела в гру К. Дотора замість Л. де ла Торре. Ближче до кінця матчу в матчі побільшало фізичної боротьби, внаслідок чого гравцям обох команд були показані жовті картки. Так, гравець «Сельта Віго» Х. С. Ларсен був вилучений на 82-й хвилині, а гравці «Мальорки» А. Пратс і Х. Копете отримали жовті картки на 88-й і 89-й хвилинах відповідно. Оскільки жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, матч завершився внічию 1:1. Обидві команди продемонстрували свою якість і рішучість протягом усієї гри, і вони сподіватимуться, що зможуть розвинути цей виступ у майбутніх матчах Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Мальорка, Сельта — Реал С-дад.