Нант — Клермон — 1:2. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 17:55 14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Клермон — 1:2. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Клермон (Франція).

Нант - Клермон - 1:2. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Клермон - 1:2. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Нант (Франція) — Клермон (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Молле (47) — S. Nicholson (29), Джим Аллевіна (89)

Предупредження: Молле (38), Гастьєн (54)

Огляд матчу Нант — Клермон:

У напруженому і захопливому матчі на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено» «Клермон Фут» здобув перемогу над «Нантом» із підсумковим рахунком 2:1. Цей поєдинок проходив у висококонкурентній Лізі 1 і продемонстрував майстерність і рішучість обох команд. Перший тайм почався з того, що на 29-й хвилині «Клермон Фут» вийшов уперед. С. Ніколсон забив блискучий гол, забезпечивши своїй команді перевагу в цьому вирішальному матчі. Нант спробував повернути контроль над ситуацією, але зіткнувся з невдачею, коли Ф. Молле отримав жовту картку на 38-й хвилині. У перерві рахунок став 0:1 на користь «Клермон Фут». Однак перерва немов зарядила «Нант» енергією, і вони повернулися на поле з новими силами. На 47-й хвилині Ф. Молле спокутував свою провину, забивши фантастичний гол, зрівнявши рахунок і відродивши надії вболівальників. На 51-й хвилині «Клермон Фут» зробив вирішальну заміну: К. О. Конате змінив Ю. Армугом. Цей тактичний хід був спрямований на зміцнення оборони й утримання переваги. Однак жовта картка Ж. Гастьєна на 54-й хвилині додала вразливості в гру команди. По ходу матчу обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб ще більше посилити свої склади.

На 64-й хвилині Ж. Гастьєна було замінено на Х. Кейту в складі «Клермон Фут». Потім на 72-й хвилині Б. Бутобба був замінений на Мухаммеда Шама. Крім того, на тій же хвилині М. Гоналонс поступився місцем Ю. Маньєну. На 73-й хвилині замість Е. Рашані вийшов А. Віржиніус. На жаль для «Нанта», їхнім надіям було завдано удару на 73-й хвилині, коли Б. Траоре отримав червону картку, залишивши команду в чисельній меншості. Щоб пом’якшити ситуацію, «Нант» зробив дві швидкі заміни. М. Коко вийшов на поле замість Ф. Сентонзе на 75-й хвилині, а Е. Комерт — замість Ж. Дюверне на 87-й хвилині. В останні хвилини матчу «Клермон Фут» завдав останнього удару по опору «Нанта». На 89-й хвилині Ж. Аллевіна забив вирішальний гол, забезпечивши своїй команді перемогу. Підсумковий рахунок 2:1 на користь «Клермон Фут» віддзеркалив їхнє домінування та вміння використовувати вирішальні моменти. Ця захоплива зустріч між «Нантом» і «Клермон Фут» продемонструвала пристрасть та інтенсивність футболу Ліги 1. Обидві команди наполегливо билися, роблячи тактичні заміни і викладаючись на повну, щоб домогтися перемоги. У підсумку тріумфатором став «Клермон Фут», залишивши вболівальників «Нанта» розчарованими, але з надією очікують майбутніх матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Нант, Клермон — Страсбур.