Мец — Тулуза — 0:1. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 17:55 14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Тулуза — 0:1. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Тулуза (Франція).

Мец - Тулуза - 0:1. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Тулуза - 0:1. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Мец (Франція) — Тулуза (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: V. Sierro (12)

Предупредження: D. Жан Жак (18), C. Sabaly (20), K. Н’Дорам (37), Т. Даллінга (40)

Огляд матчу Мец — Тулуза:

У захопливому поєдинку між командами «Метц» і «Тулуза» в Лізі 1 глядачі на стадіоні «Сен-Сімфорьєн» стали свідками напруженої боротьби між двома командами. Матч закінчився з рахунком 0:1 у перерві, а в основний час рахунок залишився незмінним — перемогу здобула «Тулуза». На початку гри обидві команди продемонстрували на полі свою рішучість і майстерність. На 12-й хвилині «Тулуза» взяла гору, коли В. Сьєрро реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Метц, прагнучи вирівняти гру, почав атакувати, але на 18-й хвилині отримав жовту картку Д. Жан Жак. Попри спроби Метца повернути контроль над ситуацією, вони отримали нові удари: жовті картки отримали К. Сабалі на 20-й хвилині, Л. Болоні на 32-й хвилині та К. Н’Дорам на 37-й хвилині. Ці дисциплінарні порушення порушили хід гри «Метца», дозволивши «Тулузі» зберегти перевагу і контролювати середину поля. Під завісу першого тайму гравець «Тулузи» Т. Даллінга отримав жовту картку на 40-й хвилині, поповнивши список попереджень у матчі. Рахунок у перерві став 0:1, «Тулуза» володіла перевагою. Другий тайм почався з того, що «Метц» зробив дві заміни поспіль.

На 65-й хвилині Ж. Н’Гуессан замінив Б. Теттеха, а на 66-й хвилині Ж. Асоро вийшов замість П. Діалло. Ці зміни надали нової енергії атакувальній грі «Метца», але їхні надії зазнали серйозної поразки на 72-й хвилині, коли К. Ерелле отримав червону картку. До честі «Тулузи», їй вдалося втримати свою перевагу, а В. Каманзі отримав жовту картку на 82-й хвилині, коли «Тулуза» боролася за збереження своєї переваги. На 88-й хвилині «Метц», який відчайдушно намагався зрівняти рахунок, зробив третю й останню заміну: Д. Жан Жак був замінений на А. Атта. Незважаючи на всі зусилля, «Метц» так і не зміг забити, і матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Тулузи». Перемога, безсумнівно, принесе почуття полегшення і задоволення до табору «Тулузи», в той час як «Метц» шкодуватиме про втрачені можливості і розмірковуватиме про свої дисциплінарні порушення протягом усієї гри. Загалом, це була захоплива зустріч, у якій обидві команди продемонстрували свою рішучість і талант. Ранній гол «Тулузи» виявився вирішальним, і хоча «Метц» мужньо бився, він не зміг домогтися успіху в матчі-відповіді. У міру просування в Лізі 1 обидві команди будуть прагнути винести уроки з цього матчу і використовувати їх як мотивацію для вдосконалення в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Мец, Тулуза — Ланс.