Бохум — Вердер — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 18:32 14 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Вердер — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Бохум - Вердер - 1:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Вердер - 1:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 17-й тур

Бохум (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 1:1 (0:0)
Голи: P. Osterhage (64) — Ніклас Старк (90+3)

Попередження: Гамбоа (3), К. Штегер (25), А. Юнг (25), Дж. Стадія (35), Л. Біттенкур (42), Ніклас Старк (66), Беро (72), Ентоні Лосілла (75), Марвін Дакш (83), Мануель Ріманн (90+5), Бернардо (90+5)...

Огляд матчу Бохум — Вердер:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» зустрілися «Вфл Бохум» і «Вердер Бремен». Обидві команди прагнули завоювати три очки, і гра обіцяла стати захоплюючим протистоянням двох рішучих команд. Перший тайм розпочався з великою інтенсивністю обох команд, але це був обережний початок, оскільки жодна зі сторін не змогла влучити у площину воріт. У перерві рахунок залишився 0:0, і вболівальники обох команд з нетерпінням чекали вибухового другого тайму. Протягом усього матчу суддя, схоже, був зайнятий: жовті картки лунали направо, наліво і наліво. На 3-й хвилині жовту картку отримав К. Гамбоа з «Вфл Бохум», а на 25-й хвилині — К. Штогер. А. Юнг із «Вердера Бремена» також отримав жовту картку на 25-й хвилині. Четвертим гравцем став Й. Стаге з «Вердера Бремен», який отримав жовту картку на 35-й хвилині, а на 42-й хвилині до цього списку приєднався Л. Біттенкорт. З початком другого тайму напруга на полі зросла. На 64-й хвилині «Вфл Бохум» нарешті вийшов із глухого кута завдяки голу П. Остерхаге. Лише за дві хвилини потому «Бохум» здійснив першу заміну: Г. Пасьєнсія вийшов замість П. Пасьєнсія вийшов замість П. Хофманна. Однак «Вердер Бремен» швидко відповів своєю заміною. На 73-й хвилині Дж. Нджінма замінив Р. Шміда, а потім Р. Борре вийшов замість Д. Ковнацкі.

У наступні хвилини суддя продовжив показувати жовті картки: М. Беро та Н. Штарк отримали попередження на 72-й та 66-й хвилинах відповідно. Напружена атмосфера охопила стадіон, обидві команди боролися за кожну можливість. Коли матч підійшов до фіналу, «Вфл Бохум» зробив три заміни поспіль. На 81-й хвилині К. Гамбоа і К. Штогер були замінені на Т. Оерманна і П. Форстера. Вердер Бремен також зробив заміну: замість О. Демана вийшов Ф. Агу. На 82-й хвилині Вердер Бремен зробив четверту заміну: замість Л. Біттенкурта вийшов Н. Вольтемаде. Матч продовжував залишатися фізичним поєдинком, і на 83-й хвилині М. Дакш отримав жовту картку за «Вердер Бремен». Коли час підійшов до 90-ї хвилини, обидві команди прагнули перемоги. На 86-й хвилині «Вердер Бремен» зробив останню заміну: Й. Стаге вийшов замість С. Лінена. ВФЛ Бохум відповів своєю останньою заміною, коли К. Антві-Аджей вийшов замість Л. Дашнера на 88-й хвилині. Однак останнє слово в цій захопливій зустрічі залишилося за «Вердером Бременом». На 90-й хвилині Н. Штарк зрівняв рахунок, залишивши «Вфл Бохум» спустошеним. Матч закінчився з рахунком 1:1, що свідчить про напружену боротьбу, але, незважаючи на нічию, обидві команди продемонстрували свою рішучість і дух упродовж усього матчу. Матч Бундесліги між «ВФЛ Бохум» і «Вердером Бремен» напевно запам’ятається своїми напруженими моментами, частими жовтими картками і драматичним пізнім еквалайзером.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Штутгарт, Баварія — Вердер.