Кадіс — Валенсія — 1:4. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 19:20 14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Валенсія — 1:4. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Кадис - Валенсия - 1:4. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Валенсия - 1:4. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Кадіс (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 1:4 (1:1)
Голи: Рубен Алькарас (21) — Хьюго Дуро (8), D. Лопес (52), J. Герра Морено (90+4)

Попередження: Луїс Ернандес (30), Х. Гійамон (57), Алехо (57), Рубен Алькарас (63), Хав’єр Ернандес (87), Георгій Мамардашвілі (90+1)

Огляд матчу Кадіс — Валенсія:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья» зійшлися «Кадіс» і «Валенсія». Гра продемонструвала високий рівень майстерності та інтенсивності, характерний для вищої футбольної ліги Іспанії. У перерві рахунок був 1:1, але в другому таймі «Валенсія» домінувала, завершивши гру переконливою перемогою з рахунком 4:1. Матч розпочався з ударного моменту: вже на 8-й хвилині Х. Дуро забив гол у ворота «Валенсії». Дуро забив гол у ворота «Валенсії». Цей перший гол задав тон напруженому поєдинку. Однак «Кадіс» швидко відповів заміною, випустивши Ф. Сан-Еметеріо замість Г. Ескаланте на 15-й хвилині. Хвилювання продовжилося, коли на 21-й хвилині «Кадіс» було призначено пенальті. Р. Алькарас підійшов до точки і майстерно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. Матч ще більше загострився, коли на 30-й хвилині жовту картку за «Кадіс» отримав Л. Ернандес. Другий тайм розпочала «Валенсія», і на 52-й хвилині Д. Лопес забив гол, знову вивівши свою команду вперед. Намагаючись переломити хід матчу, «Кадіс» зробив швидку заміну, замінивши Р. Куаме на С. Куаме на С. Гвардіолу на 54-й хвилині. Обидві команди продемонстрували свій дух суперництва: на 57-й хвилині жовті картки були показані Х. Гільямону з «Валенсії» та І. Алехо з «Кадіса» у швидкій послідовності.

Фізична складова матчу продовжилася, коли Р. Алькарас отримав жовту картку за «Кадіс» на 63-й хвилині. На 65-й хвилині «Кадіс» здійснив шквал замін, випустивши Фалі замість Лукаса Піреса, І. Карселена замість М. Гомеса та Р. Наварро замість Б. Окампо. У цей же час «Валенсія» провела дві перші заміни: Х. Гайя замінив Х. Васкеса, а С. Канос вийшов замість Т. Коррейї. У міру наближення до фінальної стадії гри напруга наростала. «Валенсія» зробила ще дві заміни, замінивши Х. Дуро на Х. Герру і Ф. Переса на А. Марі на 75-й і 81-й хвилинах. Марі на 75-й і 81-й хвилинах відповідно. Габріель Пауліста замінив Ю. Гасіоровскі на 81-й хвилині, завершивши п’ятірку замін у складі «Валенсії». Кадіс отримав ще один удар, коли Х. Ернандес отримав жовту картку на 87-й хвилині. У доданий час Г. Мамардашвілі з «Валенсії» також був попереджений. Під кінець часу «Валенсія» забезпечила собі перемогу двома пізніми голами. Х. Герра та Х. Васкес забили на 90-й хвилині, оформивши перемогу з рахунком 4:1. Матч між «Кадісом» і «Валенсією» продемонстрував захопливий і непередбачуваний характер Ла Ліги. Обидві команди боролися щосили, але перемога дісталася «Валенсії», яка домінувала в другому таймі. На стадіоні «Естадіо Нуево Міранділья» відбулася захоплива гра, в якій проявилися таланти найкращих гравців іспанського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Кадіс, Валенсія — Атлетик.