Гавр — Ліон — 3:1. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 20:05 14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Ліон — 3:1. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Ліон (Франція).

Гавр - Лион - 3:1. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Лион - 3:1. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Гавр (Франція) — Ліон (Франція) — 3:1 (1:0)
Голи: Ж. Льоріс (18), E. Sabbi (50), C. Operi (62) — А. Лаказетт (54)

Попередження: C. Operi (87)

Огляд матчу Гавр — Ліон:

«Гавр» приймав «Ліон» у захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Осеан», який завершився несподіваною перемогою господарів із рахунком 3:1. У матчі було все — від голів до червоних карток, що зробило його захоплюючим видовищем для вболівальників. Перший тайм почався з того, що обидві команди показали неабияку інтенсивність і бажання взяти гру під свій контроль. Гавр завдав першого удару на 18-й хвилині, коли Ж. Льоріс влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді дорогоцінну перевагу 1:0 перед перервою. Однак надії Ліона на повернення зазнали серйозної поразки на 30-й хвилині, коли Дж. О’Браєн отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на полі. Щоб пристосуватися до нової ситуації, «Ліону» довелося провести заміну: на 32-й хвилині Д. Морейра замінив С. Кумбеді. На 50-й хвилині «Гавр» скористався чисельною перевагою, і Е. Саббі ударом головою збільшив перевагу. Попри те, що «Ліон» перебував у меншості, йому вдалося скоротити відставання всього через чотири хвилини, коли А. Лаказетт на 54-й хвилині зробив рахунок 2:1.

«Гавр» блискуче відповів на гол «Ліона» і відновив перевагу в два м’ячі на 62-й хвилині зусиллями К. Опері, який вивів свою команду в лідери. На 70-й хвилині «Гавр» скористався можливістю зробити кілька замін, випустивши на поле Д. Кузяєва та Н. Аліуї. «Ліон», сподіваючись повернутися в гру, також зробив заміну на 70-й хвилині: замість М. Фофани вийшов А. Мейтланд-Найлс. Коли гра вступила в завершальну стадію, «Гавр» зробив низку замін, щоб зберегти свою перевагу. Ж. Казимир, О. Ель-Хаджам, О. Таргаллін, Н. Мбемба і Л. Него вийшли на поле, щоб забезпечити перемогу. На 87-й хвилині К. Опері отримав жовту картку, а «Гавр» намагався зберегти дисципліну та довести гру до кінця. Однак розчарування «Ліона» вилилося на 90-й хвилині, коли Д. Калета-Кар отримав червону картку, скоротивши склад команди до дев’яти гравців. «Ліон» спробував врятувати матч, замінивши на останніх хвилинах Р. Черки на Адріельсона. Пролунав фінальний свисток, і «Гавр» відсвяткував заслужену перемогу над «Ліоном» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував здатність «Гавра» використовувати вразливі місця «Ліона» після того, як він вибув з ладу. Це був напружений і захопливий поєдинок, який надовго запам’ятається вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Гавр, Ліон — Ренн.