Боруссія М — Штутгарт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 20:28 14 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Штутгарт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Штутгарт (Німеччина).

Боруссия М - Штутгарт - 3:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Штутгарт - 3:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 17-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Штутгарт (Німеччина) — 3:1 (2:0)
Голи: R. Hack (1), R. Hack (19), Дж. Зібатчеу (90+1) — Джоша Вагноман (56)

Попередження: Джуліан Вейгл (35), Міттельштадт (45+3), Ельведі (70), Енцо Міллот (83), L. Раймунд (84), Крамер (90+5)

Огляд матчу Боруссія М — Штутгарт:

Боруссія Монхенгладбах здобула перемогу над ВФБ Штутгарт у матчі Бундесліги У насиченому подіями матчі Бундесліги Боруссія Монхенгладбах на стадіоні BORUSSIA-PARK приймала ВФБ Штутгарт. Гра була наповнена азартом, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Боруссії Монхенгладбах», а остаточний рахунок склав 3:1. Із самого початку було зрозуміло, що «Боруссія Монхенгладбах» налаштована по-бойовому. Уже на першій хвилині зустрічі Р. Хак у стилі «Боруссія Монхенгладбах» вийшов уперед. Цей перший гол задав тон усьому матчу: «Боруссія» з Монхенгладбаха постійно йшла вперед. Їхню перевагу було підкреслено на 19-й хвилині, коли Р. Хак вкотре зумів обхитрити захист «ВфБ Штутгарт» і забив ще один гол. Монхенгладбаська «Боруссія» повністю контролювала гру, чинячи на гостей сильний тиск, проте «Штутгарт» зумів перебудуватися і показати бій. На 56-й хвилині Дж. Ваньоман забив гол у ворота «Штутгарта», подарувавши гостям надію на повернення. Проте «Боруссія» з Монхенгладбаха вистояла і відстояла свою перевагу. Обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб збільшити свої шанси переломити хід гри на свою користь.

VfB Stuttgart випустив на поле П. Штенцеля і А. Руо на 46-й хвилині, щоб привнести в гру свіжі сили. Боруссія Монхенгладбах, навпаки, ввела в гру Ж. Сібатчеу і Ф. Онората на 66-й і 75-й хвилинах відповідно. Ближче до кінця гри напруга все ще витала в повітрі. На 90-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» остаточно закріпила свою перемогу, забивши красивий гол Ж. Сібатчеу. Сібатчеу. Це була вражаюча перемога «Боруссії» з Монхенгладбаха, яка поповнила свій бомбардирський рахунок у матчі. Це була напружена гра для обох команд, у якій були показані жовті картки. На 35-й хвилині Й. Вайгль отримав жовту картку за «Боруссію» з Монхенгладбаха, а потім М. Міттельштадт з «ВФБ Штутгарт» на 45-й хвилині. На 70-й хвилині ще одна жовта картка, цього разу Н. Ельведі («Боруссія» Монхенгладбах). Гравці «Штутгарта» Е. Міллот і Л. Раймунд також отримали жовті картки на 83-й і 84-й хвилинах відповідно. І нарешті, у компенсований час жовту картку отримав К. Крамер із «Боруссії Монхенгладбах». Загалом, цей поєдинок Бундесліги між «Боруссією Монхенгладбах» та «ВфБ Штутгарт» продемонстрував пристрасть та майстерність гравців. Домінуюча гра «Боруссії» дозволила їм здобути переконливу перемогу, в той час як «ВфБ Штутгарт» бився щосили, але в підсумку зазнав поразки. Незалежно від результату, на футбольних уболівальників чекав захопливий матч, сповнений голами й азартом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Аугсбург, Бохум — Штутгарт.