Аталанта — Фрозіноне — 5:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-15 23:39 15 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Фрозіноне — 5:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

15 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Фрозіноне (Італія).

Аталанта - Фрозиноне - 5:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Фрозиноне - 5:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Аталанта (Бергамо) — Фрозіноне (Італія) — 5:0 (3:0)
Голи: Т. Купмейнерс (8), Едерсон (13), Чарльз Де Кетелер (14), Давіде Дзаппакоста (83), Еміль Холм (90+1)

Предупредження: S. Romagnoli (70)

Огляд матчу Аталанта — Фрозіноне:

У матчі Серії А проти «Фрозіноне» на стадіоні «Гвісс» «Аталанта» показала вражаюче видовище. Рахунок 3:0 у перерві був лише ознакою прийдешніх подій: «Аталанта» продовжувала домінувати в грі і здобула впевнену перемогу з рахунком 5:0 в основний час. Початок матчу було покладено на 8-й хвилині, коли «Аталанта» отримала право на пенальті. Теун Копмейнерс вийшов на заміну і спокійно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Через п’ять хвилин Едерсон добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу «Аталанти». Голи продовжували сипатися, і на 14-й хвилині Шарль Де Кетелере забив свій гол. У перерві «Фрозіноне» зробив три заміни, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Матеус Лусуарді, П. Лірола і А. Харруї вийшли на поле замість С. Романьолі, Ф. Геджеміса і Ф. Геллі відповідно. «Аталанта» також вирішила освіжити свій склад у другому таймі. С. Колашинац, М. Руджері, Г. Скамакка і К. Де Кетеляре замінили І. Хієн, Д. Дзаппакоста, Л. Муріель і А. Міранчук. Гра продовжувала залишатися односторонньою, а «Аталанта» не збавляла обертів.

На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрозіноне» С. Романьолі, і настало розчарування. «Фрозіноне» відчайдушно намагався врятувати щось від поразки і зробив четверту заміну на 75-й хвилині: Л. Маццителлі замінив М. Бурабіа. Однак «Аталанта» продовжувала домінувати, і на 83-й хвилині Д. Дзаппакоста вразив ворота суперника, ще більше збільшивши перевагу в рахунку. На 84-й хвилині «Фрозіноне» зробив п’яту й останню заміну, замінивши М. Суле на А. Ібрагімовича. Однак «Аталанта» сміялася до останнього: на 90-й хвилині Е. Хольм забив гол, оформивши абсолютну перемогу з рахунком 5:0. Атмосфера на стадіоні «Гвісс» була напруженою протягом усього матчу, а вболівальники «Аталанти» стали свідками майстер-класу від своєї команди. Гравці продемонстрували неймовірну майстерність і командну роботу, пригнічуючи суперника від початку і до кінця. Ця оглушлива перемога зміцнила статус «Аталанти» як однієї з найкращих команд Серії А. Вони продемонстрували свою атакувальну майстерність і домінування, не залишивши «Фрозіноне» жодного шансу врятувати хоч щось у цьому матчі. Це був видатний виступ «Аталанти», який показав, що з нею необхідно рахуватися в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Аталанта, Фрозіноне — Кальярі.