Ювентус — Сассуоло — 3:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-16 23:37 16 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Сассуоло — 3:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

16 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Сассуоло (Італія).

Ювентус - Сассуоло - 3:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Сассуоло - 3:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Ювентус (Турин) — Сассуоло (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: Влахович (15), Влахович (37), К’єза (89)

Предупредження: Мартін Ерліч (42), Джан Марко Феррарі (64)

Огляд матчу Ювентус — Сассуоло:

Ювентус здобув упевнену перемогу над Сассуоло Ювентус здобув упевнену перемогу над Сассуоло в матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Альянц». Туринці домінували в матчі від початку і до кінця, в результаті чого здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі «Ювентус» не гаяв часу дарма, демонструючи свою перевагу. Рахунок було відкрито на 15-й хвилині, коли Д. Влахович, скориставшись помилкою в обороні «Сассуоло», вивів свою команду вперед. Через 22 хвилини Влаховіч завдав ще одного точного удару, подвоївши перевагу «Ювентуса» і залишивши «Сассуоло» приголомшеним рахунком 2:0. Розчарування «Сассуоло» тільки посилювалося по ходу гри. На 42-й хвилині М. Ерлік отримав жовту картку за необережну атаку, що ще більше підірвало надії «Сассуоло» на повернення. У перерві тренер Р. Трессольді вирішив струсити гру, замінивши Ерліча, сподіваючись на зміну ситуації. Прагнучи зберегти контроль над грою, «Ювентус» зробив дві заміни на 57-й хвилині. К. Йілдіз був замінений на Ф. К’єзу, надавши атаці нову енергію, а Ф. Міретті звільнив місце для Т. Веа. Цей тактичний хід приніс свої дивіденди, оскільки К’єза продовжував турбувати оборону «Сассуоло».

Боротьба «Сассуоло» тривала, і на 64-й хвилині Джі Ем Феррарі отримав жовту картку за невчасно кинутий виклик. Розчарування взяло гору, що призвело до ще двох замін на 70-й хвилині. К. Торстведт був замінений на К. Вольпато, а Д. Берарді звільнив місце для С. Кастільєхо. На 81-й хвилині «Ювентус» відповів двома замінами. Плодовитий Д. Влаховіч був замінений на А. Міліка, щоб зміцнити атаку, а Ф. Костич вийшов замість С. Ілінга Жуніора, щоб посилити півзахист. Ці зміни надали «Ювентусу» імпульс для пошуку третього гола. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни. На 84-й хвилині «Сассуоло» ввів у гру А. Лор’єнте замість С. Мулаттьєрі, намагаючись врятувати хоч щось у цій грі. «Ювентус» також зробив останню заміну, випустивши А. Камб’ясо замість Алекса Сандро на 87-й хвилині. Ф. К’єза, який вийшов на заміну, на 89-й хвилині вдалим голом оформив перемогу «Ювентуса», поставивши хрест на грі «Сассуоло». Фінальний свисток підтвердив впевнену перемогу «Ювентуса» з рахунком 3:0. Завдяки цьому результату «Ювентус» піднявся в таблиці Серії А, а «Сассуоло» залишиться розмірковувати про свої недоліки. Матч продемонстрував перевагу «Ювентуса» в атаці та здатність контролювати гру від початку і до кінця. Ця перемога додасть туринським грандам впевненості у своїх силах, адже вони прагнуть зберегти свою високу форму в сезоні Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Ювентус, Сассуоло — Наполі.