Арсенал — Кр-л Пелас — 5:0. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 16:27 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Кр-л Пелас — 5:0. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Кр-л Пелас (Лондон).

Арсенал - Кр-л Пэлас - 5:0. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Кр-л Пэлас - 5:0. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 21-й тур

Арсенал (Лондон) — Кр-л Пелас (Лондон) — 5:0 (2:0)
Голи: Габріель Магальяйнс (11), Дін Хендерсон (37), Троссар (59), Габріель Мартінеллі (90+4), Габріель Мартінеллі (90+5)

Огляд матчу Арсенал — Кр-л Пелас:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» зустрівся з «Кристал Пелас», і господарі поля показали вражаючий результат. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Арсеналу», а в основний час рахунок був вражаючим — 5:0. Гра почалася з ударного початку: Габріель вивів «Арсенал» уперед лише за 11 хвилин до кінця матчу. Це був чудовий гол, який продемонстрував його атакувальні здібності і задав тон майбутній грі. У «Кристал Пелас» було достатньо моментів, але удача, схоже, була проти них, тому що гол Д. Хендерсона вивів «Арсенал» уперед на 37-й хвилині.

У другому таймі «Арсенал» продовжував домінувати у грі. На 59-й хвилині Л. Троссар доповнив перевагу команди голом, і «Кристал Пелас» насилу намагався відігратися. Намагаючись переломити ситуацію, «Кристал Пелас» зробив першу заміну на 68-й хвилині: У. Г’юза замінив Д. Озох. Не бажаючи сидіти склавши руки і захищати свою перевагу, «Арсенал» також зробив активну заміну. Л. Троссар, який забив гол раніше, був замінений на Г. Мартінеллі на 69-й хвилині. Господарі продовжили заміну, коли К. Хаверц поступився місцем Е. Сміт-Роу. «Кристал Пелас» також здійснив зміни у складі, сподіваючись врятувати хоч щось у цій грі. Дж. Шлупп був замінений на Матеуса Франку, а Н. Клайн вийшов замість Н. Ахамади на 76-й хвилині. У відповідь «Арсенал» випустив Габріеля Жезуса замість Е. Нкетіа та Дж. Ківіора замість Габріеля на 81-й хвилині. В останні хвилини гри «Арсенал» продовжував домінувати. Г. Мартінеллі знову продемонстрував свої таланти, забивши гол на 90-й хвилині, поставивши знак оклику на і без того вражаючому виступі. Гра завершилася для «Арсеналу» на високій ноті: Г. Мартінеллі знову забив на 90-й хвилині, оформивши дубль і забезпечивши своїй команді оглушливу перемогу. Загалом це був незабутній футбольний матч на стадіоні «Емірейтс». «Арсенал» продемонстрував свою атакувальну міць і клінічну завершеність упродовж усієї гри, внаслідок чого «Кристал Пелас» ледве справлявся з поставленими завданнями. Цей результат ще більше зміцнив позиції «Арсеналу» в Прем’єр-лізі і надав впевненості перед майбутніми матчами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Арсенал, Кр-л Пелас — Шеффілд Юнайтед.