Райо Вальєкано — Лас-Пальмас — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 16:54 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Лас-Пальмас — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Райо Вальекано - Лас-Пальмас - 0:2. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Лас-Пальмас - 0:2. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 0:2 (0:1)
Голи: A. Moleiro (35), Хав’єр Муньос (83)

Предупредження: Іван Балліу (17), Альваро Гарсія (76), Альваро Вальєс (80), Альваро Гарсія (81)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Лас-Пальмас:

Райо Вальєкано зустрівся з Лас-Пальмасом у захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні Естадіо де Вальєкас. Це була напружена гра, в якій обидві команди наполегливо боролися за перемогу, але саме «Лас-Пальмас» вийшов переможцем із підсумковим рахунком 2:0. У першому таймі «Лас-Пальмас» вийшов уперед на 35-й хвилині, коли А. Молейро вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0 перед перервою. Райо Вальєкано, навпаки, отримав жовту картку на 17-й хвилині, коли І. Балліу сфолив на супернику. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри. На 66-й хвилині «Райо Вальєкано» замінив І. Палазона на Р. Нтеку, сподіваючись отримати новий імпульс в атаці. На 67-й хвилині «Лас-Пальмас» також зробив заміну, замінивши А. Молейро на Марвіна. Це рішення виявилося тактичним ходом надалі. Райо Вальєкано продовжував іти вперед у пошуках еквалайзера, але йому ніяк не вдавалося пробити оборону Лас-Пальмаса. На 75-й хвилині Райо Вальєкано зробив третю заміну, замінивши О. Трехо на Р. Фалькао.

Однак їхнім зусиллям завадила жовта картка, показана А. Гарсії на 76-й хвилині. Гарсії на 76-й хвилині. За кілька хвилин Гарсія отримав другу жовту картку, внаслідок чого «Райо Вальєкано» залишився вдесятьох. Скориставшись чисельною перевагою, «Лас-Пальмас» забив другий гол на 83-й хвилині зусиллями Хав’єра Муньоса. Цей гол став вирішальним для «Лас-Пальмаса», який упродовж усього матчу виявляв неабияку стійкість. Ближче до фіналу обидві команди зробили заміни, щоб дограти матч і внести необхідні тактичні зміни. На 88-й хвилині «Лас-Пальмас» випустив Е. Лойодіса замість Хав’єра Муньоса, який щойно забив другий гол. Тим часом «Райо Вальєкано» зробив дві заміни в останній момент, замінивши І. Балью на Р. де Томаса, а А. Еспіно на П. Чаваррію на 82-й хвилині. Попри те, що «Райо Вальєкано» мужньо бився, надійна оборона «Лас-Пальмаса» і клінічна гра забезпечили йому заслужену перемогу з рахунком 2:0. Це була гра, наповнена хвилюванням, драматизмом і тактичними битвами, що демонструє дух суперництва в Ла Лізі. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, але в підсумку три очки дісталися «Лас-Пальмасу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Райо Вальєкано, Лас-Пальмас — Реал.