Дармштадт — Айнтрахт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 18:28 20 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) та ... Дармштадт — Айнтрахт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

Дармштадт - Айнтрахт - 2:2. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Айнтрахт - 2:2. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:2 (0:1)
Голи: J. Джастван (61), O. Vilhelmsson (90+5) — N. Nkounkou (33), Ансгар Кнауфф (51)

Предупредження: M. Maglica (20), Бута (68)

Огляд матчу Дармштадт — Айнтрахт:

У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor, команди SV Darmstadt 98 і Eintracht Frankfurt зійшлися в захоплюючій боротьбі. Якщо в перерві рахунок був 0:1 на користь «Айнтрахта», то в підсумку вийшла захоплююча нічия 2:2. Матч розпочався з того, що обидві команди прагнули домінувати одна над одною. Однак уже на 20-й хвилині матчу Марін Магліка з «Дармштадта 98» опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Айнтрахт Франкфурт скористався можливістю повести в рахунку на 33-й хвилині, коли Нуно Нкоункоу переправив м’яч у сітку воріт, чим викликав тріумфування вболівальників.

Забивши цей гол, «Айнтрахт» пішов на перерву з перевагою в один м’яч. Другий тайм розпочався з того, що «Дармштадт» здійснив заміну: Магліка змінив Аарон Мюллер, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак «Айнтрахт Франкфурт» продовжував домінувати, збільшивши свою перевагу на 51-й хвилині завдяки вражаючому голу Арне Кнауффа. Попри відставання у два м’ячі, «СВ Дармштадт» продемонстрував неймовірну стійкість і рішучість. На 61-й хвилині Джошуа Юстван відігрався, вдихнувши нове життя в матч і заклавши надію в серцях уболівальників. Айнтрахт Франкфурт відповів першою заміною, випустивши на 64-й хвилині замість Бути Деяна ван де Біка. Однак жовта картка Бути на 68-й хвилині намалювала дещо розчаровуючу картину для гостьової команди. По ходу матчу обидві команди використовували заміни, намагаючись змінити хід гри. У складі «Дармштадта» на 79-й хвилині вийшли Флорент Нюрнбергер і Брейдон Франіч, а на 80-й хвилині — Тобіас Скарке. Айнтрахт Франкфурт, навпаки, зробив три заміни на 89-й хвилині, замінивши Сашу Калайджича, Арне Кнауффа та Альберта Нганкама на свіжі ноги. Однак саме в останні хвилини гри «СВ Дармштадт 98» знайшов свій прорив. Оскар Вільхельмссон став героєм матчу, забивши вирішальний гол на 90-й хвилині, чим привів у захват уболівальників і врятував для своєї команди заслужену нічию. Загалом матч між «Дармштадт 98» і «Айнтрахт Франкфурт» вийшов захопливим, продемонструвавши конкурентоспроможність і талант гравців Бундесліги. На стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor можна було спостерігати чудові голи, захопливі заміни і пізній еквалайзер, який додав драматизму. Обидві команди можуть пишатися своєю грою, адже вони билися до фінального свистка, щоб здобути важливе очко в цьому захопливому поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Дармштадт, Айнтрахт — Майнц.