Бохум — Штутгарт — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 19:12 20 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Штутгарт — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Бохум - Штутгарт - 1:0. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Штутгарт - 1:0. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

Бохум (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: Беро (50)

Попередження: Атакан Каразор (35), Бернардо (36), C. Антві-Аджей (41), П. Ферстер (42), R. Массімо (90+1), M. Віттек (90+5), Джоша Вагноман (90+5), М. Брощинський (90+6)

Огляд матчу Бохум — Штутгарт:

У напруженому матчі Бундесліги між VfL Bochum і VfB Stuttgart команди билися щосили, обидві сторони прагнули перемоги. Перший тайм почався енергійно, обидві команди рвалися вперед у пошуках першого гола. Однак оборона залишалася непохитною, і жодна з команд не змогла прорватися вперед. У перерві рахунок так і залишився 0:0, що послужило приводом для захопливого другого тайму. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували свої оборонні можливості. Суддя був зайнятий протягом усього матчу, роздаючи шквал жовтих карток гравцям з обох сторін. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Штутгарта» А. Каразор, а на 36-й хвилині — гравець «Бохума» Бернардо. К. Антві-Аджей і П. Форстер, які отримали жовті картки на 41-й і 42-й хвилинах відповідно. Перелом настав на 50-й хвилині, коли М. Беро, гравець «ВфЛ Бохум», вдало пробив по воротах. Натовп на стадіоні вибухнув від радості, коли їхня команда повела в рахунку. «Бохум» заволодів перевагою і пішов уперед, щоб збільшити перевагу, а «Штутгарт» наполегливо намагався повернутися в гру. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і створити нові варіанти атаки.

На 64-й хвилині «Бохум» замінив П. Форстера на І. Ордеца, а Г. Пасьєнсію на М. Брошинські. Штутгарт також зробив заміну: на 75-й хвилині А. Каразор замінив Р. Массімо. Заміни надали грі нової енергії, обидві сторони боролися за домінування. З кожною хвилиною напруга наростала. Обидві команди йшли вперед, відчайдушно намагаючись зрівняти рахунок або забити вирішальний гол. Суддя продовжував показувати жовті картки гравцям обох команд, демонструючи напруженість матчу. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «ВфЛ Бохум» М. Віттек, а також його товариші по команді П. Форстер і М. Брошинські. Жовті картки отримали також гравці «Штутгарта» Р. Массімо та Я. Ваньоман. Пролунав фінальний свисток, і «Бохум» вийшов переможцем із рахунком 1:0. Це була запекла боротьба двох рішучих команд, яка продемонструвала конкурентну природу Бундесліги. Матч напевно запам’ятається вболівальникам, які стали свідками напруженого дійства на стадіоні «Фоновія Рурштадіон». Обидві команди повертаються до вихідної таблиці, «ВфЛ Бохум» може святкувати заслужену перемогу, а «ВфБ Штутгарт» буде шукати можливість перегрупуватися і відновитися в наступному матчі. Бундесліга продовжує дарувати захопливі матчі, і ця зустріч не стала винятком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Бохум, Штутгарт — РБ Лейпциг.