Валенсія — Атлетик — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 21:26 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та ... Валенсія — Атлетик — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Валенсия - Атлетик - 1:0. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Атлетик - 1:0. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Валенсія (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 1:0 (0:0)
Голи: Хьюго Дуро (61)

Предупредження: Nico Williams (56), Деніел Вівіан (90), A. Ares (90+2)

Огляд матчу Валенсія — Атлетик:

«Валенсія» здобула перемогу в напруженому поєдинку Ла Ліги проти «Атлетика», в якому команди розділив лише один гол. Гра проходила на легендарному стадіоні «Естадіо де Месталья» і подарувала вболівальникам дев’яносто хвилин захопливого футбольного дійства. Перший тайм закінчився безгольовим, оскільки обидві команди намагалися знайти прорив. На 14-й хвилині «Валенсія» зробила ранню заміну: С. Канос замінив Р. Яремчука. Здавалося, що ця заміна надала атаці «Валенсії» свіжих сил, але реалізувати свої моменти не вдалося. На початку другого тайму «Атлетік» отримав жовту картку на 56-й хвилині: Н. Вільямс був попереджений арбітром. Проте вже за п’ять хвилин «Валенсія» нарешті забила гол. Героєм години став Х. Дуро, який забив фантастичний гол і вивів «Валенсію» в лідери. У відповідь «Атлетік» зробив потрійну заміну на 69-й хвилині. Б. Прадос Діас, Г. Гурузета і А. Еррера вийшли замість У. Гомеса, А. Вільялібре та І. Руїса де Галаррети відповідно. Незабаром після цього «Валенсія» також зробила заміну: на 70-й хвилині Ф. Перес замінив Т. Коррейю. Гра залишалася дуже напруженою, обидві команди прагнули результату.

На 79-й хвилині «Атлетік» здійснив подвійну заміну, замінивши А. Ареса і Р. Гарсію на Н. Вільямса і О. Сансета. Під кінець часу «Валенсія» вирішила провести деякі зміни у своєму складі. На 83-й хвилині Р. Яремчук вийшов замість Х. Герри, а Д. Лопес — замість Х. Васкеса. Ці заміни мали закріпити перемогу «Валенсії» і довести гру до кінця. В останні хвилини матчу «Атлетік» отримав дві жовті картки. Д. Вівіан і А. Арес були вилучені арбітром на 90-й хвилині за свої порушення. Проте незабаром пролунав фінальний свисток, який підтвердив перемогу «Валенсії» з рахунком 1:0. Цей результат, безсумнівно, додасть «Валенсії» впевненості в майбутньому сезоні Ла Ліги. Команда продемонструвала рішучість і стійкість протягом усього матчу, особливо в обороні, щоб забезпечити чисту гру. З іншого боку, «Атлетік» прагнутиме відігратися в найближчих матчах і повернути свою переможну форму. Загалом це була напружена зустріч двох конкурентоспроможних команд. І «Валенсія», і «Атлетік» грали з пристрастю, але саме здатність «Валенсії» реалізувати свої шанси в кінцевому підсумку вирішила результат матчу. Футбольні вболівальники отримали змогу побачити захопливий матч на «Естадіо де Месталья», що ще більше зміцнило його репутацію одного зі знакових стадіонів Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Валенсія, Кадіс — Атлетик.