РБ Лейпциг — Байєр — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 21:27 20 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Байєр — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

РБ Лейпциг - Байер - 2:3. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Байер - 2:3. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 2:3 (1:0)
Голи: Хаві Сімонс (7), Опенда (56) — N. Tella (47), Джонатан Тах (63), П’єро Інкапі (90+1)

Попередження: Джонатан Тах (12), Х. Алонсо (34), (38), Віртц (66), Хаві Сімонс (71), Шлагер (87)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Байєр:

«РБ Лейпциг» зустрівся з «Байєром» із Леверкузена в захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «Ред Булл Арена». Гра продемонструвала майстерність і цілеспрямованість обох команд, у результаті чого в перерві рахунок був 1:0 на користь «РБ Лейпциг». Однак за дивовижного повороту подій леверкузенському «Байєру» вдалося здобути захопливу перемогу з рахунком 2:3. Початок матчу був дуже напруженим, і «РБ Лейпциг» уже на самому початку продемонстрував свою майстерність в атаці. Уже на 7-й хвилині X. Сімонс із «РБ Лейпциг» забив гол, викликавши захоплені вигуки домашньої публіки. Молодий талант продемонстрував своє вміння влучати у площину воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. По ходу гри леверкузенський «Байєр» продемонстрував своє прагнення зрівняти рахунок. Однак їхня агресія призвела до жовтої картки для Й. Таха на 12-й хвилині.

Попри цю невдачу, леверкузенці продовжували йти вперед, прагнучи зрівняти рахунок. На 31-й хвилині леверкузенці зробили першу заміну, випустивши замість Н. Телле Ж. Фрімпонга. Тактична заміна мала надати команді нових сил і відіграти відставання. Однак гравці леверкузенського «Байєра», схоже, втратили самовладання, що призвело до жовтих карток для Х. Алонсо на 34-й хвилині та Я. Станішича на 38-й. Станішича на 38-й. Другий тайм розпочався з удару: на 47-й хвилині леверкузенський «Байєр» забив гол завдяки Н. Телле. Телле. На гол «Байєра» «РБ Лейпциг» швидко відповів голом Л. Опенди на 56-й хвилині. У матчі встановився рівний рахунок 2:2, і обом командам було за що грати. У вирішальний момент на 63-й хвилині леверкузенський «Байєр» знову отримав перевагу. Дж. Тах забив вирішальний гол, переломивши хід матчу на користь команди гостей. Однак матч ставав дедалі напруженішим, коли на 66-й хвилині жовту картку отримав Ф. Віртц із леверкузенського «Байєра». «РБ Лейпциг» шукав нагоду зрівняти рахунок, але ніяк не міг прорвати оборону леверкузенського «Байєра». Намагаючись переломити хід матчу, «РБ Лейпциг» зробив кілька замін на 74-й хвилині, випустивши Б. Сеско, Д. Ольмо, М. Сімакана і Н. Сейвальда. Заміни були спрямовані на те, щоб привнести нову енергію і стратегію в атаку команди. За кілька хвилин до кінця матчу леверкузенський «Байєр» зробив другу заміну — на 88-й хвилині Е. Паласіос замінив Р. Андрича. Гості були сповнені рішучості втримати перевагу і завоювати три очки. В останні хвилини матчу леверкузенський «Байєр» завдав завершального удару на 90-й хвилині. П. Хінкапі знайшов м’яч у сітці, збільшивши перевагу до 2:3 і розбивши серця вболівальників «РБ Лейпцига». Після фінального свистка «Байєр» відсвяткував важку перемогу, а «РБ Лейпциг» залишився роздумувати про те, що могло б бути. Матч продемонстрував непередбачувану природу футболу: несподівані голи, жовті картки і тактичні ходи визначили результат гри. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і стійкість, забезпечивши захоплюючий поєдинок Бундесліги на «Ред Булл Арені».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — РБ Лейпциг, Байєр — Боруссія М.