Брентфорд — Ноттінгем Форест — 3:2. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 21:32 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Ноттінгем Форест — 3:2. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Брентфорд - Ноттингем Форест - 3:2. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Ноттингем Форест - 3:2. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 21-й тур

Брентфорд (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 3:2 (1:0)
Голи: І. Тоні (19), Мі (59), Н. Мопе (68) — Вуд (65)

Предупредження: О. Мангала (18), Гонсало Монтьєль (54), І. Тоні (66)

Огляд матчу Брентфорд — Ноттінгем Форест:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні Gtech Community Stadium, «Брентфорд» здобув перемогу над «Ноттінгем Форест» із рахунком 3:2. Обидві команди продемонстрували вражаючий рівень майстерності та рішучості, залишивши вболівальників на межі своїх можливостей від початку і до кінця. Перший тайм розпочався з ранньої переваги «Ноттінгем Форест», коли Даніло на 3-й хвилині вразив ворота суперника. Однак святкування було недовгим, адже «Брентфорд» швидко зрівняв рахунок завдяки голу Івана Тоні на 19-й хвилині. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1. Другий тайм розпочався з підвищеною інтенсивністю з обох сторін. За короткий проміжок часу «Ноттінгем Форест» отримав дві жовті картки: О. Мангала і Г. Монтьєль були попереджені на 18-й і 54-й хвилинах відповідно. Брентфорд скористався цим моментом і на 59-й хвилині вперше вийшов уперед завдяки голу Бена Мі. Ноттінгем Форест люто бився, щоб повернутися в гру, і їхні зусилля окупилися, коли К. Вуд забив на 65-й хвилині, знову зрівнявши рахунок. Однак «Брентфорд» не збирався поступатися. На 68-й хвилині вони повернули собі лідерство завдяки блискучому удару Ніла Мопая.

Матч продовжував залишатися захопливим, обидві команди робили заміни, щоб освіжити свої склади та надати їм нової енергії. На 74-й хвилині М. Дамсгаард і Н. Мопай із «Брентфорда» змінили С. Баптиста і С. Регуйлона відповідно. Ноттінгем Форест" також вийшов на заміну: на 86-й хвилині Г. Монтьєль був замінений на Б. Агілеру Замору. У міру наближення до основного часу матчу «Брентфорд» здійснив додаткові заміни, випустивши К. Льюїса-Поттера, М. Рорслева Расмуссена і М. Йенсена на 90-й хвилині. Матч завершився перемогою «Брентфорда», який набрав три цінні очки в напруженому поєдинку. Напружене протистояння «Брентфорда» і «Ноттінгем Форест» продемонструвало азарт і конкурентну боротьбу, яку може запропонувати Прем’єр-ліга. Обидві команди продемонстрували вражаючу атакувальну міць і стійкість, розважаючи глядачів з першого і до останнього свистка. Вболівальники «Брентфорда» раділи наполегливій перемозі своєї команди, коли стадіон Gtech Community Stadium вибухнув святковими криками. Тим часом «Ноттінгем Форест», безсумнівно, повернеться до креслярської дошки, щоб розробити стратегію і відштовхнутися від неї в майбутніх зустрічах. Цей захопливий матч Прем’єр-ліги, безсумнівно, запам’ятається захопливим ігровим процесом, численними голами і непохитним духом, проявленим «Брентфордом» і «Ноттінгем Форест».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Брентфорд, Ноттінгем Форест — Арсенал.