Шеффілд Юнайтед — Вест Гем — 2:2. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 18:05 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Вест Гем — 2:2. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Шеффилд Юнайтед - Вест Хэм - 2:2. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Вест Хэм - 2:2. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 21-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Вест Г ем (Лондон) — 2:2 (1:1)
Голи: B. Бреретон Діас (44), O. McBurnie (90+13) — M. Cornet (28), Ворд-Проуз (78)

Попередження: Г. Хамер (38), Ворд-Проуз (42), A. Брукс (69), A. Ahmedhodzic (75), Володимир Куфаль (90+4), Володимир Куфаль (90+7)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Вест Гем:

Назва: Драматична нічия: Шеффілд Ютд і Вест Гем поділили очки в матчі Прем’єр-ліги Шеффілд Юнайтед та Вест Гем Юнайтед зіграли в захоплюючу нічию 2:2 у довгоочікуваному поєдинку Прем’єр-ліги на Бремолл Лейн. Матч продемонстрував футбол найвищого рівня, обидві команди показали свою майстерність в атаці, що призвело до захоплюючого видовища для вболівальників. Перший тайм розпочався з раннього голу, коли гравець «Вест Гема» М. Корнет на 28-й хвилині вразив ворота суперника. Команда на виїзді заволоділа перевагою, від самого початку чинила тиск на «Шеффілд Юнайтед». Однак господарі поля відповіли люто, і на 44-й хвилині Б. Бреретон Діас зрівняв рахунок, зробивши його рівним 1:1. У другому таймі напруга не спадала: обидві команди прагнули набрати максимум очок. «Шеффілд Юнайтед» зробив ранню заміну, замінивши В. Осулу на О. Макберні на 46-й хвилині, щоб посилити свої атакувальні можливості.

Однак «Вест Гем» не здавався, і на 78-й хвилині Дж. Ворд-Проуз реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. У міру того як час минав, «Шеффілд Юнайтед» здійснив шквал замін, випустивши Р. Брюстера, Р. Норрінгтона-Девіса та О. Норвуда, щоб надати свіжих сил і спробувати домогтися рівного рахунку. На 89-й хвилині Віні Соуза вийшов на поле в останній спробі відігратися, але, незважаючи на всі зусилля, пізній поворот подій призвів до зростання напруженості. На 90-й хвилині у ворота «Шеффілд Юнайтед» було призначено пенальті, що дало їм можливість зрівняти рахунок. На поле вийшов Б. Джонсон, і «Вест Гем» приготувався до можливого порятунку. О. Макберні вийшов на ударну позицію, але голкіпер «Вест Гема» Л. Фабіанскі здійснив приголомшливий сейв, не дозволивши господарям зрівняти рахунок. Коли матч підійшов до останніх хвилин, емоції були на межі. На 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» Р. Брюстер, що додало фіналу гостроти. В останні хвилини гри гравець «Вест Гема» В. Куфаль отримав жовту картку, а незабаром після цього — другу, що призвело до подальшої червоної картки для команди гостей. Намагаючись стабілізувати ослаблену після вилучення оборону, «Вест Гем» провів швидку заміну, замінивши В. Куфаля на Л. Фабіанські. Фінальна драма сталася в доданий час, коли у ворота «Шеффілд Юнайтед» було призначено ще один пенальті. Однак удар О. Макберні прийшовся не в ціль, позбавивши господарів пізньої перемоги. У підсумку матч завершився захопливою нічиєю 2:2, і обидві команди заслужили похвалу за атакувальні наміри та стійкість. Заворожлива демонстрація майстерності, рішучості та велика кількість голів зробили цю зустріч незабутньою для вболівальників обох команд. У результаті «Шеффілд Юнайтед» і «Вест Гем Юнайтед» здобули по одному цінному очку, що може значно поліпшити їхнє турнірне становище, оскільки вони прагнуть піднятися вище в таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Шеффілд Юнайтед, Вест Гем — Борнмут.