Реал — Альмерія — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 19:21 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Альмерія — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Альмерія (Іспанія).

Реал - Альмерия - 3:2. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Альмерия - 3:2. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Реал (Мадрид) — Альмерія (Іспанія) — 3:2 (0:2)
Голи: (56), Вінісіус Джуніор (67), Карвахаль (90+9) — Л. Рамазані (1), Гонсалес (43)

Предупредження: Л. Рамазані (53), Діон Лопі (64), A. Pozo (75), Гонсалес (84), Камавінга (90+8), Карвахаль (90+10), (90+11)

Огляд матчу Реал — Альмерія:

У захопливому матчі Ла Ліги проти «Альмерії» на «Сантьяго Бернабеу» мадридський «Реал» здійснив дивовижне повернення. Рахунок 0:2 на користь «Альмерії» в перерві змусив уболівальників похвилюватися, але господарі поля переломили ситуацію і здобули перемогу з рахунком 3:2. Цей гол задав тон домінуванню «Альмерії» в першому таймі. На 43-й хвилині перевага «Альмерії» в рахунку збільшилася завдяки голу Е. Гонсалеса. У другому таймі «Реалу» належало подолати гору, щоб врятувати результат. У перерві тренер «Реала» зробив потрійну заміну, щоб переломити хід гри. Родріго, Хоселу і Н. Фернандеса було введено в гру, щоб надати команді більше атакувального імпульсу. Зміни одразу ж принесли свої дивіденди: «Реал Мадрид» почав брати гору над суперником. Лише за вісім хвилин до кінця другого тайму «Реал Мадрид» було призначено пенальті. Дж. Беллінгем вийшов уперед і впевнено переправив м’яч у сітку, подарувавши своїй команді проблиск надії. Однак на 62-й хвилині гол «Альмерії» було скасовано через фол.

«Реал Мадрид» продовжував домагатися рівного рахунку, і на 67-й хвилині це нарешті сталося. Вінісіус Жуніор опинився в потрібному місці в потрібний час і забив м’яч у ворота, чим привів у захват уболівальників господарів. До кінця матчу залишалося трохи більше 20 хвилин, і обидві команди зробили заміни, щоб спробувати заволодіти перевагою в кінцівці зустрічі. Але в підсумку саме «Реал Мадрид» здобув перемогу на останніх хвилинах матчу. Героєм став Д. Карвахаль, який забив вирішальний гол на 90-й хвилині, що викликало бурхливі святкування серед уболівальників «Реала». Гра не обійшлася без драми: гравцям обох команд було показано безліч жовтих карток. Судді довелося потрудитися, оскільки ближче до кінця гри на полі спалахнули вибухи. Жовті картки отримали гравці «Реала» Х. Беллінгем і Д. Карвахаль, а також гравці «Альмерії» Л. Суарес, Г. Гарітано і А. Позо. Матч запам’ятається як захоплююче протистояння, що продемонструвало бойовий дух і стійкість «Реала». Незважаючи на те, що в перерві «Реал» поступався в рахунку на два м’ячі, він зумів відігратися і здобути перемогу. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості команді, яка продовжить боротьбу за успіх у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Реал, Альмерія — Алавес.