Салернітана — Дженоа — 1:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 20:54 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Дженоа — 1:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Дженоа (Генуя).

Салернитана - Дженоа - 1:2. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Дженоа - 1:2. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Салернітана (Італія) — Дженоа (Генуя) — 1:2 (1:1)
Голи: A. Martegani (2) — M. Retegu (13), A. Гудмундссон (57)

Попередження: M. Френдруп (29), M. Badelj (45+1), M. Bani (60), A. Vogliacco (70), J. Мартінес (90+1)

Огляд матчу Салернітана — Дженоа:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Салернітаною» та «Дженоа» на вболівальників чекала напружена боротьба на стадіоні «Арекі». Обидві команди прагнули завоювати три очки, і гра була сповнена захопливих моментів і демонстрації майстерності. Рахунок 1:1 у перерві свідчив про напруженість матчу. «Салернітана» завдала першого удару вже на 2-й хвилині, коли А. Мартегані вразив ворота суперника. Однак «Дженоа» швидко відповіла на 13-й хвилині, коли М. Ретегі зрівняв рахунок. По ходу матчу гра йшла в напруженому ключі, і ніхто не міг вгадати, хто ж вийде переможцем. Під час матчу спалахували емоції, гравцям обох команд були показані жовті картки. На 29-й хвилині попередження отримав М. Френдруп із «Дженоа», а на 45-й хвилині — М. Бадель. Фізична складова гри була очевидна, і обидві команди прагнули довести свою перевагу.

Переломний момент у матчі настав на 57-й хвилині, коли у ворота «Дженоа» було призначено пенальті. А. Гудмундссон впевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. «Салернітана» була змушена шукати спосіб врятувати очко, і в міру того, як йшли хвилини, «Салернітана» зробила кілька замін, намагаючись змінити динаміку матчу. На 69-й хвилині Т. Башич замінив Г. Кастаноса, сподіваючись привнести в команду свіжі сили. На 75-й хвилині відбулася ще одна заміна: Л. Чауна вийшов замість А. Занолі, а М. Ловато — замість К. Іквуемесі. Господарі поля відчайдушно намагалися відігратися, але зусилля «Салернітани» виявилися марними, оскільки «Дженоа» вдалося втримати невелику перевагу. На останніх хвилинах гри обидві команди провели заміни. На 83-й хвилині «Салернітана» ввела в гру Д. Брадаріча замість М. Леговскі, а потім А. Мартегані був замінений на Ф. Данилюка. Тим часом «Дженоа» ввела в гру К. Строотмана замість К. Екубана на 87-й хвилині. Напруга зберігалася до фінального свистка, і «Дженоа» вдалося втримати перевагу 2:1. «Салернітана» боролася щосили, але не змогла відігратися. Розчарування було видно на їхніх обличчях, коли вони залишали поле. Цей матч продемонстрував конкурентну природу Серії А і рішучість «Салернітани» та «Дженоа» домогтися перемоги. Кожна команда боролася щосили, але в підсумку тріумфатором стала «Дженоа». Стадіо Арекі став свідком захопливого поєдинку, який напевно надовго запам’ятається вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Рома, Дженоа — Лечче.