Жирона — Севілья — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 23:59 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Севілья — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Жирона - Севилья - 5:1. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Севилья - 5:1. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Жирона (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 5:1 (3:1)
Голи: Довбик (13), Довбик (15), Довбик (19), Циганков (56), Стуані (89) — I. Ромеро (10)

Предупредження: Соу (61), H. Mejbri (63)

Огляд матчу Жирона — Севілья:

У захопливому поєдинку Ла Ліги «Жирона» розгромила «Севілью» з рахунком 5:1. Жирона показала видатний атакувальний футбол і здобула переконливу перемогу на своєму полі. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди прагнули якнайшвидше здобути перемогу. Проте вже на 10-й хвилині «Севілья» взяла гору, завдяки голу І. Ромеро. Гості відсвяткували свою першу перевагу, але радість була недовгою, бо «Жирона» швидко відповіла лютим випадом. На 13-й хвилині А. Довбик із «Жирони» вражаючим ударом зрівняв рахунок. Український форвард продовжив свою приголомшливу гру, забивши ще раз всього через дві хвилини. Другий гол Довбика привів уболівальників «Жирони» у захват і забезпечив їхній команді перевагу 2:1. «Севілья» не встигла отямитися, як «Жирона» посилила тиск. На 19-й хвилині Довбик оформив хет-трик, закріпивши перевагу «Жирони» в матчі. Рахунок 3:1 у перерві відобразив домінування «Жирони» в першому таймі. На початку другого тайму «Жирона» продовжувала невпинно прагнути до нових голів. Лише 11 хвилин знадобилося для того, щоб знову вразити ворота суперника — на 56-й хвилині В. Циганков блискуче завершив комбінацію. Господарі не збиралися зменшувати оберти, ведучи в рахунку 4:1.

«Севілья», яка відчайдушно намагалася врятувати гру, зіткнулася з новим розчаруванням, коли Д. Соу отримав жовту картку на 61-й хвилині. На початку другого тайму в складі «Севільї» з’явилися Л. Баде і Маркао. Намагаючись переломити хід гри, «Севілья» зробила одразу дві заміни на 62-й хвилині, випустивши Сусо та Х. Меджбрі. Однак їхній вплив був обмежений, а Меджбрі отримав жовту картку вже за кілька миттєвостей після виходу на поле. Жирона продовжила домінувати, зробивши дві заміни на 66-й хвилині. В. Циганков, який уже забив гол, поступився місцем Валерію, а Ю. Еррера був замінений на Х. Е. Соліса Ромеро. Коли перемога була практично забезпечена, «Жирона» провела кілька пізніх замін, щоб спокійно дограти матч. На 73-й хвилині замість П. Торре з’явився Савіо, а незабаром після цього А. Довбик змінив К. Стуані. На 89-й хвилині Стуані вразив ворота «Севільї», а на 77-й хвилині Л. Окампос замінив М. Діаса, а Д. Соу — Л. Агуме. Фінальний свисток підтвердив перемогу «Жирони» над «Севільєю» з рахунком 5:1. Результат продемонстрував атакувальну майстерність «Жирони» і стійкість оборони, залишивши «Севільї» багато приводів для роздумів під час оцінки своєї гри. Уболівальники «Жирони» залишали стадіон у захваті, купаючись у променях незабутньої перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Жирона, Севілья — Осасуна.