Іспанські ЗМІ в захваті від гри Артема Довбика

2024-01-22 16:44 Учора, 21 січня 2024 року, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Іспанії між каталонською «Жироною» та андалусійською ... Іспанські ЗМІ в захваті від гри Артема Довбика

Учора, 21 січня 2024 року, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Іспанії між каталонською «Жироною» та андалусійською «Севільєю». Перемогу з рахунком 5:1 здобули господарі поля.

Артем Довбик

Український нападник «червоно-білих» Артем Довбик оформив один із найшвидших хет-триків у Ла Лізі (13-та, 15-та і 19-та хвилини) і став справжнім героєм поєдинку.

Після гри іспанське видання AS оцінило шанси «Жирони» на чемпіонство, приділивши окрему увагу Артему Довбику:

«У своєму першому сезоні в Іспанії він б’є стратосферні рекорди і перебуває в центрі боротьби за „пічічі“. У нього ті ж 14 голів, що й у Беллінгема. У матчі проти „Севільї“ він зробив хет-трик усього за шість хвилин і знову опинився в центрі уваги світового футболу. Він є найрезультативнішим гравцем Ла Ліги, адже взяв участь у 19 голах (14 голів і 5 гольових передач), більше, ніж будь-який інший гравець. Довбік обійшовся „Жироні“ трохи більше семи мільйонів і має контракт до 2028 року».