Баварія — Уніон — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-24 23:29 24 січня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Уніон — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

24 січня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Уніон (Берлін).

Бавария - Унион - 1:0. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Унион - 1:0. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Баварія (Мюнхен) — Уніон (Берлін) — 1:0 (0:0)
Голи: Геррейро (46)

Предупредження: Кевін Беренс (48), Лерой Сане (75), Фогт (90+5), Кейн (90+5), Діого Лейте (90+6)

Огляд матчу Баварія — Уніон:

У напруженому матчі Бундесліги, що відбувся на легендарній «Альянц Арені», «Баварія» здобула перемогу над берлінським «Уніоном» із рахунком 1:0. Захопливий поєдинок тримав уболівальників у напрузі, адже обидві команди проявили рішучість і майстерність у прагненні до перемоги. У першому таймі рахунок на табло був рівним, жодна з команд не змогла забити гол. І «Баварія», і берлінський «Уніон» впевнено оборонялися, не даючи нападникам створювати явні можливості для взяття воріт. Однак невдовзі після перерви «Баварія» розпочала переломний матч. На 46-й хвилині Дайот Упамекано був замінений на Еріка Дієра, що додало «Баварії» нових сил. Заміна не змусила себе довго чекати: вже за кілька миттєвостей після неї Рафаель Геррейру забив гол, переламавши патову ситуацію, і вивів «Баварію» вперед. Берлінський «Уніон» мужньо чинив опір, а Кевін Беренс навіть отримав жовту картку на 48-й хвилині за свої рішучі дії. На розчарування вболівальників «Баварії», на 55-й хвилині було скасовано гол через офсайд.

Матч набув драматичного обороту на 74-й хвилині, коли Лерой Сане з «Баварії» отримав жовту картку, а незабаром після цього червону картку отримав Нікола Б’єліца з «Уніон Берліна». Мюнхенська «Баварія» скористалася чисельною перевагою, зробивши дві швидкі заміни на 76-й хвилині. Кінгслі Коман і Джамаль Мусіале надали нового імпульсу атаці господарів. Берлінський «Уніон» спробував відігратися, зробивши дві заміни на 78-й хвилині: Ріхард Габерер і Антонін Краль. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом, і «Баварія» міцно утримувала перевагу в один гол. На останніх хвилинах матчу обидві команди отримали ще по жовтій картці: Константіноса Фогта та Девіда Лейте було вилучено на 90-й хвилині за «Уніон Берлін», а Гаррі Кейн отримав таке ж покарання за «Баварію». Перемога дозволила «Баварії» зміцнити свої позиції в турнірній таблиці Бундесліги, а «Уніон Берлін» повернеться до креслярської дошки, щоб проаналізувати свої результати та виробити стратегію на майбутні матчі. Арена Allianz стала свідком ще одного захопливого поєдинку, який продемонстрував красу та хвилювання, що приносить футбол своїм уболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Баварія, Уніон — Дармштадт.