Черговий провал Хаві: «Барселона» вилетіла з Кубка Іспанії, пропустивши 4 голи від «Атлетика» (ВІДЕО)

2024-01-25 12:52 «Атлетик» із Більбао зумів здобути вольову перемогу над «Барселоною» в 1/4 фіналу Кубка Іспанії — 4:2. ... Черговий провал Хаві: «Барселона» вилетіла з Кубка Іспанії, пропустивши 4 голи від «Атлетика» (ВІДЕО)

«Атлетик» із Більбао зумів здобути вольову перемогу над «Барселоною» в 1/4 фіналу Кубка Іспанії — 4:2.

"Атлетик" - "Барселона" - 4:2. Фото: Gettyimages

Кубок Іспанії. 1/4 фіналу

«АТЛЕТИК» — «БАРСЕЛОНА»4:2 (1:2)

Голи: Гурусета (1), Сансет (49), І. Вільямс (105+2), Н. Вільямс (120+1) — Левандовскі (26), Ямал (32)

Після програшу «Реалу» в Суперкубку Іспанії, «Барселона» залишилася і без національного Кубка, сенсаційно програвши «Атлетіку».

Примітно, що каталонці вели в рахунку після першого тайму, завдяки голам Левандовскі та Ямала. Однак після перерви господарям вдалося зрівняти цифри на табло — точним ударом відзначився Сансет. Далі поєдинок перейшов у додатковий час, де сильнішими були саме баски, забивши ще два м’ячі.

У підсумку «Атлетик» здобув вольову перемогу над «Барселоною» і вийшов у півфінал Кубка Іспанії.

25.01.2024, 12:52
Чемпионат Франции Мец Ренн 1 : 1   4 мая 20:00
Чемпионат Италии Сассуоло Интер - : - 4 мая 21:45
Чемпионат Франции Брест Нант - : - 4 мая 22:00
Чемпионат Испании Мальорка Атлетико - : - 4 мая 22:00