Ліон — Ренн — 2:3. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-26 23:56 26 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Ренн — 2:3. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

26 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Ренн (Франція).

Лион - Ренн - 2:3. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Ренн - 2:3. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Ліон (Франція) — Ренн (Франція) — 2:3 (0:3)
Голи: Енріке (57), А. Лаказетт (78) — М. Тер’єр (22), Дезіре Дуе (36), М. Тер’єр (41)

Попередження: Сантамарія (7), Мата (33), Ernest Nuamah (58), Адріан Трюфферт (66)

Огляд матчу Ліон — Ренн:

У напруженому і захопливому матчі на стадіоні Groupama «Ліон» воював із «Ренном» у захопливому протистоянні в Лізі 1. Несподіваний поворот подій призвів до того, що в перерві рахунок був 0:3 на користь «Ренна», але «Ліон» мужньо чинив опір і закінчив матч із рахунком 2:3. Від самого початку обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність на полі. Ренн вийшов уперед, коли Бенджамін Сантамарія отримав жовту картку на 7-й хвилині. Перший гол у матчі відбувся на 22-й хвилині завдяки Мартіну Тер’є з «Ренна», і «Ліон» залишився в меншості. На 33-й хвилині Клінтон Мата з «Ліона» отримав жовту картку, що ще більше посилило їхнє розчарування. «Ренн» продовжував домінувати в першій половині матчу, і Дан Дуе додав до своєї переваги гол на 36-й хвилині. «Ліон» намагався знайти свій ритм, у той час як «Ренн» використовував усі свої можливості. Незадовго до свистка на перерву Тер’є завдав ще одного удару на 41-й хвилині, збільшивши перевагу «Ренна» до, здавалося б, нездоланних 0:3. У другому таймі «Ліон» зробив важливі заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Раян Черкі, Медхі Діавара і Максенс Фофана вийшли на поле на 46-й хвилині, щоб привнести нову енергію в гру «Ліона».

Їхні зусилля почали приносити плоди, коли на 57-й хвилині Енріке зумів забити гол, повернувши «Ліону» лідерство. Однак матч не обійшовся без спірних моментів: уже за хвилину Нуама з «Ліона» отримав жовту картку. Ренн також зробив заміну: на 63-й хвилині Аймен Матусіва був замінений на Арно Калімуендо. На 66-й хвилині Адрієн Трюффе отримав жовту картку за «Ренн», і напруга на полі зросла. На 67-й хвилині Тер’є був замінений на Біркіра Йілдіріма, оскільки «Ренн» прагнув зберегти свою перевагу. Однак у Александра Лаказетта були інші плани, і йому вдалося забити вирішальний гол на 78-й хвилині, наблизивши «Ліон» до неймовірного повернення. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили чергові заміни. Бенжамін Буріжо з «Ренна» на 79-й хвилині поступився місцем Ісмаїлу Салаху, а в «Ліона» з’явилися Максенс Какере і Шейх Ель-Джебалі. Дуе з «Ренна» був замінений на Людовика Бласа на тій же хвилині. За рівного рахунку 2:3 «Ліон» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок, але «Ренн» чудово оборонявся і здобув важливу перемогу. В останні хвилини матчу гравець «Ренна» Джуліан Стефан отримав жовту картку, що ще більше посилило напружену атмосферу на полі. Хоча в другому таймі «Ліон» завдяки своїм зусиллям скоротив розрив у рахунку, «Ренн» у підсумку здобув тріумф у захопливому поєдинку. Матч став свідченням непередбачуваної природи футболу і продемонстрував стійкість і рішучість обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Марсель, Ренн — Монпельє.