Головний тренер «Жирони» розповів про ситуацію у команді після вильоту з Кубка Іспанії

2024-01-27 15:59 «Жирона» вилетіла у чвертьфіналі Кубка Іспанії, програвши «Мальорці». Для команди Мічела це лише друга поразка цього ... Головний тренер «Жирони» розповів про ситуацію у команді після вильоту з Кубка Іспанії

«Жирона» вилетіла у чвертьфіналі Кубка Іспанії, програвши «Мальорці». Для команди Мічела це лише друга поразка цього сезону.

Мічел Санчес

«Нормально, що в команді дещо засмучені цією поразкою. Але ми вже готуємось до матчу чемпіонату Іспанії проти „Сельти“. У Ла Лізі у нас усе йде добре, і нам потрібна перемога, щоб залишатись у групі лідерів. Я завжди казав, що найважливіше — це рівень футболу. У тому матчі з „Мальоркою“ ми мали погані півгодини, ми були м’якою командою. Не такі важливі перемоги чи поразки, як настрій та готовність боротися та показувати звичний рівень футболу.

Ми досить скромна команда, щоб розуміти — ми здатні обіграти будь-якого суперника, але поразки також зустрічаються на нашому шляху. Потрібно продовжувати прогресувати, бо суперники з кожним матчем дедалі краще знають, як ми граємо. Мета — бути у єврокубках, це те, чого хочуть наші футболісти. Боротимемося», — сказав Мічел.

27.01.2024, 15:59
Лига Европы Марсель Аталанта 1 : 1 Закінчився
Чемпионат Франции Тулуза Монпелье - : - 3 мая 20:00
Чемпионат Германии Хоффенхайм РБ Лейпциг - : - 3 мая 21:30
Чемпионат Италии Торино Болонья - : - 3 мая 21:45