Лас-Пальмас — Реал — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 19:19 27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Реал — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Лас-Пальмас - Реал - 1:2. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Реал - 1:2. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 1:2 (0:0)
Голи: Хав’єр Муньос (53) — Вінісіус Джуніор (65), Орельєн Чуамені (84)

Предупредження: Rodrygo (5), Кір’ян (55), Хав’єр Муньос (82), M. Perrone (90+6), Ферланд Менді (90+7)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Реал:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естадіо де Гран Канарія», «Реал Мадрид» здобув перемогу з рахунком 2:1 над рішуче налаштованим «Лас-Пальмасом». За рахунку 0:0 у перерві матч проходив у рівній боротьбі, але стійкість і рішучість «Реала» зрештою взяли гору. Матч розпочався запекло, обидві команди з перших хвилин продемонстрували свої атакувальні наміри. Проте вже на 5-й хвилині «Реал Мадрид» отримав жовту картку за гру рукою Родріго. Молодий бразилець отримав попередження за невчасний виклик, задавши тон фізичному протистоянню. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли втілити їх у голи. Лас-Пальмас" рішуче оборонявся, зриваючи атаки «Реала». Попри всі зусилля, жодній із команд не вдалося вийти з глухого кута, і рахунок у перерві так і залишився 0:0. Другий тайм розпочався з того, що «Лас-Пальмас» перехопив ініціативу. На 53-й хвилині Хав’єр Муньос приголомшив «Реал Мадрид» влучним ударом, зробивши рахунок 1:0. Натовп на стадіоні вибухнув радістю, коли Муньос святкував свій гол, і здавалося, що «Лас-Пальмас» ось-ось зірве куш. Однак «Реал Мадрид» швидко відреагував на відставання. Через кілька миттєвостей після пропущеного гола гравець «Лас-Пальмаса» К. Родрігес отримав жовту картку на 55-й хвилині за необережний виклик. Скориставшись отриманим штрафним ударом, «Реал» провів подвійну заміну, замінивши Д. Себальоса і Б. Діаса на Ф. Вальверса. Діаса на Ф. Вальверде та Хоселу відповідно.

Ці заміни привнесли свіжу енергію в гру «Реала», і на 65-й хвилині Вінісіус Жуніор зрівняв рахунок. Цей гол вдихнув нове життя в гру, і обидві команди стали прагнути до переможного голу на останніх хвилинах. Лас-Пальмас спробував повернути собі лідерство, зробивши пару замін на 69-й хвилині. Марвін і А. Молейро були замінені на Х. Херцога і Е. Лойодіса. Однак ці зміни не принесли бажаного результату, оскільки «Реал» продовжував тиснути. На 78-й хвилині «Лас-Пальмас» здійснив ще дві заміни, випустивши С. Раміреса і Муніра Ель-Хаддаді в спробі повернути контроль над ситуацією. Але саме «Реал» завдав вирішального удару на 84-й хвилині. А. Тчуамені, який тільки нещодавно вийшов на поле, забив сенсаційний гол, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди зробили нові заміни, щоб довести гру до кінця. «Лас-Пальмас» замінив Хав’єра Муньоса на С. Кабу на 89-й хвилині, а «Реал Мадрид» замінив Вінісіуса Жуніора на Ф. Менді на тій же хвилині. Останні хвилини матчу не обійшлися без драми, оскільки обидві команди отримали жовті картки на пізній стадії. На 90-й хвилині М. Перроне, гравець «Лас-Пальмаса», Ф. Менді та А. Чуамені отримали попередження від судді, що відображає напруження боротьби. Попри те, що «Лас-Пальмас» мужньо бився до фінального свистка, «Реал Мадрид» вистояв і здобув важку перемогу з рахунком 2:1. У результаті «Реал» продовжив свою переможну серію в Ла Лізі, продемонструвавши рішучість поборотися за титул у цьому сезоні. З іншого боку, «Лас-Пальмас» може пишатися своєю грою, незважаючи на те, що не зумів домогтися позитивного результату в матчі з одним із провідних іспанських клубів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Лас-Пальмас, Гетафе — Реал.