Ніцца — Мец — 1:0. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 19:55 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Мец — 1:0. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Мец (Франція).

Ницца - Мец - 1:0. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Мец - 1:0. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Ніцца (Франція) — Мец (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Еванн Гессан (76)

Предупредження: C. Sabaly (57), Мелвін Бард (62)

Огляд матчу Ніцца — Мец:

Стаття: Ніцца здобула перемогу над Метцем завдяки пізньому пенальті У захопливому поєдинку Ліги 1 Ніцца зуміла здобути важку перемогу над Метцем на стадіоні Allianz Riviera. Незважаючи на безгольовий перший тайм, саме господарі поля врешті-решт вирвали перемогу, забивши гол із пенальті, і здобули три очки. Обидві команди почали матч із рішучістю, прагнучи затвердити свою перевагу на полі. У першому таймі було багато атакувального футболу, але жодна зі сторін не змогла влучити у площину воріт. На перерву команди пішли за рахунку 0:0, і тиск на користь перелому наростав. У другому таймі інтенсивність матчу продовжувала зростати, що призвело до низки важливих подій. На 57-й хвилині жовту картку отримав гравець «Метца» К. Сабалі, незабаром за ним пішов М. Бард із «Ніцци» на 62-й хвилині.

На 66-й хвилині «Ніцца» зробила дві вирішальні заміни. К. Тюрам вийшов замість А. Клода-Моріса, надавши команді свіжих сил. Водночас М. Чо був замінений на С. Діопа — господарі шукали форму. Діопа — господарі шукали формулу перемоги. Перелом настав на 76-й хвилині, коли у ворота «Ніцци» було призначено пенальті. Е. Гуессан вийшов на заміну і впевнено реалізував пенальті, подарувавши своїй команді цінну перевагу. Метц негайно відповів двома замінами на 79-й хвилині. Ж. Ндукіді був замінений на Ж. Н’Гуессана, а К. Сабалі вийшов замість Б. Теттеха, сподіваючись врятувати очко в матчі. Під кінець часу обидві команди продовжили вносити зміни до своїх складів. На 82-й хвилині «Ніцца» випустила Ж. Лотомбу замість П. Росаріо, а на 83-й хвилині М. Сансон замінив Х. Будауї. За цей час «Метц» також зробив три заміни: Г. Мікаутадзе замінив О. Еступінана на 83-й хвилині, К. Ван Ден Керкхоф вийшов замість М. Мбайє, а К. Н’Дорам замінив А. Атту. Коли матч вступив у свої останні хвилини, «Ніцца» вирішила зробити останню заміну, випустивши Г. Лаборде замість Р. Перро на 90-й хвилині, щоб довести справу до перемоги. Пролунав фінальний свисток, і вболівальники господарів відсвяткували перемогу «Ніцци», здобуту з великими труднощами. Рішучість і стійкість команди принесли свої плоди, адже їм вдалося реалізувати пізній пенальті і взяти всі три очки. «Метц» мужньо бився протягом усього матчу, але в підсумку так і не зміг зрівняти рахунок. Матч став свідченням конкурентної боротьби в Лізі 1, продемонструвавши азарт і непередбачуваність, які роблять футбол таким захопливим видом спорту. Самовіддача гравців і стратегічні рішення, прийняті командами, сприяли захоплюючому поєдинку, який надовго запам’ятається вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Ніцца, Мец — Лор’ян.