Марсель — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 23:57 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Монако (Франція).

Марсель - Монако - 2:2. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Монако - 2:2. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Марсель (Франція) — Монако (Франція) — 2:2 (1:2)
Голи: Обамеянг (38), Л. Балерді (50) — Бен Єддер (7), Магнес Акліуш (45+3)

Попередження: Закарія (75), E. Soglo (76), Керер (82), Закарія (87)

Огляд матчу Марсель — Монако:

У захопливому футбольному матчі між «Марселем» і «Монако» обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Матч проходив на стадіоні «Оранж Велодром» у рамках висококонкурентної Ліги 1. Від самого початку «Монако» заявив про себе, забивши гол на 7-й хвилині. Це В. Бен Єддер знайшов точку у воротах, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак їхня перевага була недовгою, оскільки на 11-й хвилині Г. Маріпан отримав червону картку, залишивши «Монако» вдесятьох на полі. Незважаючи на скорочення складу, «Монако» проявив стійкість і зумів збільшити свою перевагу на 45-й хвилині завдяки голу М. Аклюша. Рахунок у перерві став 1:2 на користь «Монако», що створило передумови для інтригуючого другого тайму. На 50-й хвилині «Марсель» дав потужну відсіч і зрівняв рахунок завдяки голу Л. Балерді. По ходу гри напруга наростала, і судді довелося втрутитися, показавши кілька жовтих карток. На 75-й хвилині жовту картку отримав Д. Закарія з «Монако», а на 76-й хвилині — Е. Согло з «Марселя».

На 78-й хвилині «Марсель» вирішив зробити заміну, випустивши замість Е. Согло Ж. Корреа, сподіваючись додати атакувальної іскри у свою гру. «Монако», навпаки, зробив першу заміну на 86-й хвилині, замінивши М. Аклюша на Е. Бен Сегіра. На останніх хвилинах матчу почастішали дисциплінарні порушення: на 82-й хвилині жовту картку отримав Т. Керер із «Монако». Марсель також зробив пізню заміну на 86-й хвилині, випустивши Ж. Онану замість С. Сіді Алі. Коли матч добігав кінця, хвилювання досягло свого апогею. На 87-й хвилині Д. Закарія з «Монако» отримав другу жовту картку, скоротивши склад своєї команди до дев’яти осіб. В останні хвилини гри «Марсель» зробив останню заміну, замінивши на 89-й хвилині В. Бен Єддера на К. Маціма. Маціма. У підсумку матч завершився внічию 2:2, і «Марсель» зумів врятувати очко, незважаючи на сильні спроби «Монако». Ця захоплива зустріч між «Марселем» і «Монако» продемонструвала всю ту конкуренцію, якою славиться Ліга 1. Це була гра, сповнена голами, картками і драматичними моментами, яка залишила вболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Марсель, Монако — Гавр.