«Мілан» встановив власний антирекорд

2024-01-28 13:34 Італійський «Мілан» встановив незвичайне клубне анти-досягнення в матчі чемпіонату Італії. Фото: Gettyimages Як повідомляє twitter-аккаунт OptaPaolo, ... «Мілан» встановив власний антирекорд

Італійський «Мілан» встановив незвичайне клубне анти-досягнення в матчі чемпіонату Італії.

Як повідомляє twitter-аккаунт OptaPaolo, «россонері» вперше з 2004 року, коли почала вивчатися подібна статистика, не змогли реалізувати два пенальті в одному матчі.

Колектив Стефано Піолі не забив 11-метрові в поєдинку проти «Болоньї». Спершу не зумів реалізувати пенальті на 42-й хвилині Олів’є Жиру, а потім на 75-й хвилині не конвертував свій шанс у забитий гол Тео Ернандес.

При цьому варто зазначити, що «Мілан» не перший клуб у Серії А, який вчинив подібне. У 2016 році два 11-метрових в одній грі не реалізував «Капрі», у складі того клубу це зробив один і той самий гравець, а саме Джеррі Мбакогу.

28.01.2024, 13:34
Чемпионат Италии Милан Кальяри 5 : 1 Закінчився
Лацио Эмполи 0 : 0   12 мая 13:30
Верона Торино - : - 12 мая 16:00
Дженоа Сассуоло - : - 12 мая 16:00
Ювентус Салернитана - : - 12 мая 19:00
Аталанта Рома - : - 12 мая 21:45