Монпельє — Лілль — 0:0. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 15:54 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Лілль — 0:0. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Лілль (Франція).

Монпелье - Лилль - 0:0. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Лилль - 0:0. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Монпельє (Франція) — Лілль (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Жюльєн (26), A. Bouaddi (37), A. Bouaddi (45+1), Саваньє (61), Хазрі (62), Т. Кулібалі (63), T. Santos (66)

Огляд матчу Монпельє — Лілль:

Запеклий футбольний матч між командами «Монпельє» і «Лілль» завершився безгольовою нічиєю, але не без драматизму і хвилювання. Матч проходив на культовому стадіоні Stade de la Mosson-Mondial 98, який став ідеальним тлом для цього найважливішого поєдинку Ліги 1. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували рішучість вийти з глухого кута. На 26-й хвилині гравець «Монпельє» К. Жюльєн отримав жовту картку за необережний виклик. А. Буадді з «Лілля» також двічі до кінця першого тайму опинявся в суддівській книжці, отримавши першу жовту картку на 37-й хвилині та другу на 45-й хвилині. На жаль для «Лілля», на цьому Буадді не зупинився: перед самою перервою йому було показано червону картку. У перерві «Монпельє» зробив першу заміну, випустивши А. Нордіна замість Т. Кулібалі. Однак другий тайм продовжився шквалом жовтих карток, і напруга на полі зросла. Т. Саваньє, В. Хазрі та Т. Кулібалі отримали попередження на 61-й, 62-й та 63-й хвилинах відповідно. Намагаючись змінити хід гри, «Монпельє» зробив дві швидкі заміни на 64-й хвилині, замінивши В. Хазрі на А. Гугена, а Л. Мігена. Гугена, а Л. Мінкареллі на Т. Сен-Люса. На 66-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лілля» Т. Сантос, додавши до зростаючої кількості попереджень.

Час минав, обидві команди проявляли неабияку стійкість, але жодна з них так і не змогла забити. Лілль зробив першу заміну на 76-й хвилині, випустивши Г. Гудмундссона замість А. Оунаса і Ж. Давида замість Ю. Язичі. Монпельє відповів останньою заміною на 84-й хвилині, випустивши Ж. Феррі замість К. Жюльєна. Лілль також зробив пізню заміну: на тій же хвилині А. Гомеш замінив Н. Бенталеба. Незважаючи на рівний рахунок, матч був далеко не безінтересним. Обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри, але оборона виявилася надто міцною, щоб її можна було пробити. Фінальний свисток пролунав, і рахунок залишився 0:0, залишивши і «Монпельє», і «Лілль» з одним очком у запеклій боротьбі. Матч став нагадуванням про інтенсивність і азарт, які може запропонувати Ліга 1. Він також наголосив на важливості дисципліни і стратегії в грі, де кожне рішення має значення. І «Монпельє», і «Лілль» можуть пишатися своєю оборонною грою, але водночас визнають необхідність поліпшення атакувальної майстерності в майбутніх матчах. Футбольні вболівальники залишали стадіон Stade de la Mosson-Mondial 98 зі змішаними емоціями, оцінюючи зусилля гравців, незважаючи на відсутність голів. Нехай безгольова нічия і не стала тим результатом, на який вони розраховували, але матч, безумовно, став цікавим і захопливим видовищем, яке запам’ятається надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Монпельє, Лілль — Клермон.