Реймс — Нант — 0:0. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 17:54 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Нант — 0:0. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Нант (Франція).

Реймс - Нант - 0:0. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Нант - 0:0. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Реймс (Франція) — Нант (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: T. Foket (58), T. Koudou (72), Маршалл Мунеці (81), D. Augusto (87), Мусса Сіссоко (90+1)

Огляд матчу Реймс — Нант:

Реймс і Нант зіграли в безгольову нічию в недавньому матчі Ліги 1 на стадіоні Stade Auguste-Delaune. Незважаючи на кілька замін і жовті картки, жодна з команд так і не змогла забити, у підсумку рахунок 0:0. У першому таймі обидві команди боролися за лідерство, Реймс і Нант створили кілька напівмоментів, але не змогли втілити їх у голи. Оборонні лінії обох команд трималися стійко, внаслідок чого рахунок у перерві став 0:0. На 39-й хвилині «Нант» зробив першу заміну, випустивши Е. Комерта замість Н. Паллуа. На початку другого тайму відбулася ще одна заміна: М. Коко замінив К. Бамбу. На 60-й хвилині «Реймс» зробив першу заміну: А. Салама вийшов замість М. Мунетсі. На тій же хвилині відбулася ще одна заміна — Дж. Вілсон-Есбранд замінив М. Діахона. По ходу матчу напруга наростала, і на 58-й хвилині гравець «Реймса» Т. Фокет отримав жовту картку. На 68-й хвилині «Реймс» зробив ще одну заміну: Т. Фокет вийшов замість Т. Куду.

На жаль для Куду, він отримав жовту картку вже за кілька хвилин, на 72-й хвилині. На 73-й хвилині «Нант» отримав шанс зрівняти рахунок, коли було призначено пенальті. Однак Т. Кадевере не зміг реалізувати пенальті, зберігши рахунок на табло. Обидві команди продовжили пошуки перелому, і на 81-й хвилині «Нант» зробив третю заміну: Т. Кадевере був замінений на А. Махамуда. Махамуда. На цій же хвилині жовту картку отримав гравець «Реймса» М. Мунетсі. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели останні заміни. На 85-й хвилині «Реймс» випустив Р. Хадру замість А. Бояна, а на 90-й хвилині «Нант» замінив Д. Аугусто на Ф. Молле. Після цих змін М. Сіссоко з «Нанта» отримав жовту картку, поповнивши список вилучень у матчі. Незважаючи на те, що обидві команди прагнули до перемоги, жодна з них не змогла досягти успіху, і матч завершився безгольовою нічиєю. Хоча глядачі, можливо, були розчаровані відсутністю голів, матч не був позбавлений драматизму та екшену, а заміни та жовті картки додали хвилювання на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Тулуза, Нант — Ланс.