Лор’ян — Гавр — 3:3. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 17:56 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Гавр — 3:3. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Гавр (Франція).

Лорьян - Гавр - 3:3. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Гавр - 3:3. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Лор’ян (Франція) — Гавр (Франція) — 3:3 (1:1)
Голи: I. Луза (33), A. Карі (51), M. Bamba (90+2) — E. Sabbi (15), А. Айю (85), А. Айю (90+4)

Попередження: P. Katseris (17), E. Youte Kinkoue (26), Т. Ле Бріс (36), Жюльєн Понсо (42), E. Sabbi (43), I. Луза (45), Y. Кехта (48), C. Operi (73)

Огляд матчу Лор’ян — Гавр:

Лор’ян і Гавр нещодавно зійшлися в захоплюючому футбольному матчі у французькій Лізі 1 на стадіоні «Стад дю Мустуар — Ів Алленмат». Гра завершилася захоплюючою нічиєю з рахунком 3:3, в якій обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Перша половина матчу принесла багато подій, обидві команди були сповнені рішучості домогтися свого. На 15-й хвилині «Гавр» отримав право на пенальті після порушення у штрафному майданчику, який успішно реалізував Е. Саббі. Однак «Лор’ян» швидко відповів на це на 33-й хвилині голом І. Лузи, зрівнявши рахунок 1:1. Перший тайм не обійшовся без карток: одразу кілька гравців отримали жовті картки. П. Кацеріс, Т. Ле Бріс, Ж. Понсо та І. Луза з «Лор’яна» і Е. Юте Кінкуе, Е. Саббі та Ю. Кехта з «Гавра» отримали попередження від судді. З початком другого тайму «Лор’ян» узяв гру під свій контроль. На 51-й хвилині А. Карі вразив ворота «Лор’яна», зробивши рахунок 2:1.

Однак «Гавр» швидко вніс зміни до свого складу, випустивши на заміну Л. Него та О. Таргалліна на 56-й хвилині. «Лор’ян» також вніс зміни до свого складу, замінивши Е. Ж. Круппі на М. Бамбу на 69-й хвилині. Обидві команди продовжували атакувати, але «Гавр» виявився на висоті: А. Айю зрівняв рахунок на 85-й хвилині. Однак на останніх хвилинах гри «Лор’ян» зробив пізній ривок. На 90-й хвилині М. Бамба блискучим голом знову вивів «Лор’ян» уперед. Але через кілька миттєвостей А. Айю забив свій другий гол у матчі на останніх секундах компенсованого часу, забезпечивши «Гавру» драматичну нічию 3:3. Матч був дуже конкурентним, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Завзятість гравців і наполегливий характер гри зробили її захопливим видовищем для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Стад дю Мустуар — Ів Алленмат». Загалом, нічия 3:3 між «Лор’яном» і «Гавром» стала свідченням азарту і непередбачуваності футболу. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, залишивши глядачів у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Лор’ян, Монако — Гавр.