Клермон — Страсбур — 1:1. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 17:58 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Страсбур — 1:1. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Страсбур (Франція).

Клермон - Страсбур - 1:1. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Страсбур - 1:1. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Клермон (Франція) — Страсбур (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: S. Nicholson (52) — M. С. Діон (34)

Попередження: Нето Борхес (36), I. Сіссоко (59), Томас Делейн (81)

Огляд матчу Клермон — Страсбур:

Клермон Фут і Страсбур показали захопливий футбол у нещодавньому поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Стад Габріель-Монтпід». За напруженої атмосфери на стадіоні обидві команди наполегливо боролися за перемогу, але в підсумку домоглися нічиєї 1:1. Перший тайм почався з того, що на 34-й хвилині «Страсбур» вийшов уперед. Маркус Сіссоко Діон скористався помилкою в обороні «Клермон Фут» і вколотив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак «Клермон Фут» не опустив руки й одразу ж відповів атакою на атаку. 36-та хвилина — Нето Боржес із «Клермон Фут» отримав жовту картку за необережний виклик. Це попередження немов розпалило вогонь у команді господарів, і вони стали невпинно йти вперед. На 52-й хвилині Семюел Ніколсон приголомшливим ударом зрівняв рахунок і вселив надію в серця вболівальників «Клермонт Фут». З кожною хвилиною гра ставала дедалі напруженішою, обидві команди демонстрували майстерність і рішучість. На 59-й хвилині Ісмаель Сіссоко зі «Страсбура» отримав жовту картку за фол. На 60-й і 61-й хвилинах обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і надати їм нової енергії.

Ніколсона з «Клермон Фут» замінив Гаетан К’єї, а «Страсбур» ввів у гру Анжело і зняв Емегу. Коли час підійшов до 72-ї хвилини, «Клермон Фут» зробив ще дві заміни, випустивши Мехді Зеффана і Жоделя Аллевіна. На 77-й хвилині «Страсбур» відповів подвійною заміною: Маркус Сіссоко Діон поступився місцем Жюльєну Демінгуе, а Фредерік Гільберт був замінений на Томаса Делена. Делен отримав жовту картку всього чотири хвилини потому за необережний виклик. Напруга в матчі досягла свого піку на 85-й хвилині, коли гол «Клермон Фут» було скасовано через офсайд. Розчарування було відчутним, але воно швидко змінилося новою рішучістю. Обидві команди продовжували наполегливо боротися, що призвело до ще двох замін з кожного боку в останні хвилини. На 86-й хвилині «Страсбур» випустив Джуніора Мвангу замість Стіва Бассі, а на 90-й хвилині «Клермон Фут» ввів Білала Бутоббу замість Хабіба Кейти. Незважаючи на пізні заміни, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився заслуженою нічиєю 1:1. Поєдинок між «Клермон Фут» і «Страсбуром» продемонстрував дух суперництва і талант обох команд у висококонкурентній Лізі 1. Футбольні вболівальники отримали таке захоплююче видовище і з нетерпінням очікували наступної зустрічі між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Клермон, Страсбур — ПСЖ.