Уніон — Дармштадт — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 18:28 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Дармштадт — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Дармштадт (Німеччина).

Унион - Дармштадт - 1:0. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Дармштадт - 1:0. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Уніон (Берлін) — Дармштадт (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: B. Холлербах (62)

Предупредження: C. Циммерманн (75), Тріммель (77), Фогт (81), K. Гясула (83), Андраш Шефер (83)

Огляд матчу Уніон — Дармштадт:

У захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» берлінський «Уніон» здобув важку перемогу над «СВ Дармштадт 98». Незважаючи на безгольовий перший тайм, у другій половині зустрічі гра пожвавилася, і удар Бенджаміна Голлербаха в підсумку став вирішальним у протистоянні двох команд. Початок гри був відносно спокійним, обидві команди не змогли створити явних моментів у перші 45 хвилин. Однак поява К. Циммерманна у складі «Дармштадт 98» на 14-й хвилині привнесла в гру таку необхідну енергію. На жаль для гостей, їхні зусилля виявилися марними — перший тайм закінчився з рахунком 0:0. На другий тайм «Уніон Берлін» вийшов із новим почуттям цілеспрямованості. Їхні атакувальні наміри справдилися на 62-й хвилині, коли Бенджамін Голлербах вразив ворота суперника, привівши домашню публіку в захват. SV Darmstadt 98 відреагував на це двома замінами, намагаючись переломити хід матчу. На 72-й хвилині в гру були введені Т. Скарке і Г. Хольтманн, але, незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося зрівняти рахунок. Гра ставала дедалі спекотнішою, і кілька гравців отримали жовті картки. До блокнота судді потрапили гравці «Дармштадта 98» К. Циммерманн і К. Гясула, а також гравці берлінського «Уніона» К. Тріммель і А. Шафер.

У напруженій ситуації обидві команди провели шквал пізніх замін. На 83-й хвилині «Уніон Берлін» замінив А. Шафера на Б. Ааронсона, а Б. Холлербах поступився місцем Й. Габеру. У складі «Дармштадта 98» також відбулися дві заміни: Ф. Голланд і Ф. Нюрнбергер вийшли замість М. Магліка і Т. Кемпе відповідно. «Уніон Берлін» прагнув довести гру до кінця і завоювати всі три очки. На 87-й хвилині вони зробили чергову заміну, замінивши Р. Госенса та К. Беренса. Госенса і К. Беренса на Р. Хедіру і М. Кауфмана відповідно. Незважаючи на пізні спроби «Дармштадта 98» зрівняти рахунок, «Уніон Берлін» стійко тримався в обороні, і матч завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Обидві команди продемонстрували величезні зусилля і бойовий дух протягом усього матчу, що зробило його цікавим для вболівальників. Цей результат, безсумнівно, додасть впевненості команді «Уніон Берлін» у продовженні кампанії в Бундеслізі. З іншого боку, «СВ Дармштадт 98» буде розчарований тим, що нічого не взяв із цього матчу, але може втішитися своєю енергійною грою. Загалом, поєдинок «Уніон Берлін» — «СВ Дармштадт 98» продемонстрував суперництво та інтенсивність, якими славиться Бундесліга. Захопливі моменти, вирішальний гол, демонстрація майстерності та рішучості з обох боків — це була незабутня гра, яка надовго залишиться в пам’яті футбольних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Уніон, Дармштадт — Байєр.