Кадіс — Атлетик — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 19:08 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Атлетик — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Атлетик (Більбао).

Кадис - Атлетик - 0:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Атлетик - 0:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Кадіс (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 0:0 (0:0)

Попередження: Мікель Весга (22), Лекуе (45), Рубен Алькарас (47), Фалі (73), Алехо (78), Г. Ескаланте (90)

Огляд матчу Кадіс — Атлетик:

Кадіс і Атлетик зустрілися в довгоочікуваному матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья». Обидві команди наполегливо чинили опір упродовж усієї гри, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. Незважаючи на відсутність голів, матч не був позбавлений гострих моментів і жовтих карток. На 22-й хвилині першу жовту картку за гру було показано гравцеві «Атлетіко» Мікелю Весге за необдуманий виклик. Це була рання ознака напруженого характеру матчу. Перший тайм тривав, обидві команди дисципліновано оборонялися, не дозволяючи одна одній влучити у площину воріт. Ближче до кінця першого тайму було показано ще одну жовту картку, цього разу гравцеві «Атлетіко» Іньїго Лекуе. Здавалося, що обидві команди не хочуть ризикувати пропущеним голом, що призводить до активних дій і випадкових фолів. Другий тайм розпочався з негайної жовтої картки Рауля Алькараса з «Кадіса» на 47-й хвилині.

Це ще більше загострило й без того напружену боротьбу. Менеджер «Атлетіко» швидко відреагував на тиск, зробивши три заміни на 51-й хвилині. Іньїго Лекуе був замінений на Юрія Берчіче, Унаї Гомес звільнив місце для Мікеля Жаурегізара, а Мікель Весга був замінений на Ойхана Сансета. Незважаючи на ці зміни, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. «Кадіс» також зробив першу заміну на 73-й хвилині: Рубен Собріно вийшов замість Сальвадора Гвардіоли. По ходу гри напруга наростала, що призвело до жовтих карток для Фалі на 73-й хвилині та Ізи Алехо на 78-й. На 80-й хвилині «Кадіс» здійснив другу заміну: Рубен Наварро був замінений на Бодігера Окампо в спробі знайти переломний момент. Однак надійна оборона обох команд продовжувала переважати. За п’ять хвилин до фінального свистка «Кадіс» вирішив зробити останню заміну: Карлос Рамос замінив Альваро Фернандеса. В останні хвилини матчу Гонсало Ескаланте з «Кадіса» отримав жовту картку, що віддзеркалило інтенсивність і запеклість боротьби, яка визначала гру. Фінальний свисток пролунав, і матч завершився внічию 0:0. Хоча рахунок залишився незмінним, і «Кадіс», і «Атлетік» продемонстрували свою стійкість і рішучість у цьому важкому поєдинку Ла Ліги. Попри напружені моменти та кілька жовтих карток, обидві команди в підсумку поділили очки. Цей матч продемонстрував дух суперництва в Ла Лізі та змусив уболівальників із нетерпінням чекати на наступний захопливий поєдинок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Кадіс, Атлетик — Мальорка.