ПСЖ — Брест — 2:2. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 23:40 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Брест — 2:2. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Брест (Франція).

ПСЖ - Брест - 2:2. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Брест - 2:2. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

ПСЖ (Париж) — Брест (Франція) — 2:2 (2:0)
Голи: Асенсіо (38), Р. Коло Муані (45) — М. Камара (55), Лаге (80)

Попередження: Л. Ернандес (26), П’єр Ліс Мелу (32), Лала (53), Мбаппе (53), В. Заїр-Емері (58), Ліліан Брассьє (59), Б. Баркола (90+2), Б. Баркола (90+4)

Огляд матчу ПСЖ — Брест:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Парі Сен-Жермен» і «Стад Брестуа 29» на вболівальників чекала захоплива зустріч, що завершилася дивовижною нічиєю 2:2. Гра проходила на легендарному стадіоні «Парк де Пренс», і переповнений стадіон з нетерпінням чекав початку матчу.

Перший тайм почався з атак обох команд, але на 38-й хвилині саме «Парі Сен-Жермен» вийшов уперед. Маестро півзахисту Марко Асенсіо скористався помилкою в обороні «Стад Брестуа» і потужно пробив по воротах, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Коли пролунав свисток на перерву, «Парі Сен-Жермен» подвоїв свою перевагу. Рафаель Коло Муані опинився в потрібний час у потрібному місці та вдало подав м’яч, збільшивши перевагу своєї команди до 2:0. У другому таймі «Стад Брестуа 29» зробив рішучу спробу відігратися. На 55-й хвилині Моїз Камара відігрався, заставши зненацька захист «Парі Сен-Жермен». Цей гол вдихнув нове життя в команду «Стад Брестуа 29», яка була сповнена рішучості врятувати результат. Гра почала загострюватися, обидві сторони отримали по жовтій картці. Кіліан Мбаппе та Веслі Заїр-Емері були попереджені за «Парі Сен-Жермен», а П’єр Ліс-Мелу та Кенні Лала отримали жовті картки за «Стад Брестуа 29». Суддя повинен був уважно стежити за гравцями, щоб зберегти контроль над грою. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити динаміку матчу. У «Стад Брестуа 29» замість Міронна Сатріано вийшов Жюль Ле Дуарон, а у «Парі Сен-Жермен» замість Рафаеля Коло Муані з’явився Усман Дембеле. Менеджери сподівалися, що ці зміни матимуть позитивний вплив на їхні команди. На 80-й хвилині «Стад Брестуа 29» вдалося зрівняти рахунок. Мауро Перейра Лаге влучив у сітку воріт, на жах уболівальників «Парі Сен-Жермен». Матч перевернувся з ніг на голову, і вболівальники обох команд опинилися в напрузі: час минав, а на полі розгоралися пристрасті. На 90-й хвилині Бенджамін Баркола отримав дві жовті картки поспіль, що призвело до червоної картки та вилучення з поля. Ця невдача стала ще більш образливою для «Парі Сен-Жермен», який сподівався на перемогу на своєму полі. В останні хвилини зустрічі обидві команди зробили заміни: у складі «Стад Брестуа 29» з’явилися Ромен Дель Кастільо та Брандон Брахімі, а в складі «Парі Сен-Жермен» — Вітінья та Джанлуїджі Рамос. Однак ці зміни не змінили рахунок, і суддя дав фінальний свисток, зафіксувавши нічию 2:2. Матч між «Парі Сен-Жермен» і «Стад Брестуа 29» продемонстрував непередбачуваність футболу. Попри те, що в перерві «Парі Сен-Жермен» впевнено лідирував, він не зміг зберегти свою перевагу, дозволивши «Стад Брестуа 29» здійснити дивовижне повернення. Обидві команди продемонстрували рішучість і стійкість, залишивши вболівальників у напрузі до останньої хвилини.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — ПСЖ, Брест — Ніцца.